Corena İlaç Pazarlama

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Corena, uluslar arası alanda en güvenilir ilaç firmaları arasında yer almakta, her yıl binlerce insan Corena tarafından sağlanan ilaçlar sayesinde iyileşmektedir.

Dünya Sağlık Örgütü kamuoyunu dolaşımda olan sahte ve son kullanma tarihi geçmiş ilaçlara karşı sık sık uyarıyor. Medikal ürünler günümüzde en temel insan ihtiyaçları arasındayken, bu tür ürünlerin tedarik edildiği yere dikkat etmek, etkili ve sağlıklı ürünlerin alındığından emin olmak gerekiyor. Dünya üzerinde 86 ülke 6 kıtada hizmet vermekte olan Corena, uluslar arası alanda en güvenilir ilaç firmaları arasında yer almaktadır.

Corena firmasının merkezi Ankara’da bulunuyor. Tüm dünyada 300’ü aşkın kurum ve binlerce eczaneye ilaç tedariki sağlayan firmanın müşterileri arasında dünyanın önde gelen devlete bağlı veya özel hastaneleri, sağlık kuruluşları, tıp fakülteleri ve yardım örgütleri bulunuyor.

Firmanın temel vizyonu ise dünyanın her yerine sağlıklı ve etkili ilaçlar ulaştırarak yaşam kalitesinin yükselmesine yardımcı olabilmek. Temelde bir toptancı firması olan Corena ilaç pazarlama Avrupa ve Amerika’daki sağlık kuruluşlarından Afrika ve Güneydoğu Asya’nın ulaşımı zor bölgelerine kadar birçok yere ilaç götürmektedir. Her yıl binlerce insan Corena tarafından sağlanan ilaçlar sayesinde iyileşiyor.

Corena’nın yalnızca bir toptancı firma olarak hizmet vermediğini de belirtmek gerekiyor. Şirketin özellikle üçüncü dünya ülkelerinde etkili projeleri mevcuttur. Her yıl belirli bölgelere ilaç götürme projeleri düzenleniyor. Küçük ve büyük çaplı projeler ile ilaç tedavisine ihtiyacı olduğu hâlde bu imkâna ulaşacak maddi gücü olmayan kişilerin ihtiyaçlarının giderilmesi sağlanıyor.

1998 yılından beri ilaç sektöründeki Corena’nın  2007’de Avrupa standartları ile tescillenince adını tüm dünyada duyurmaya başladı. İlaçlar ve diğer tıbbi malzemeler ISO ve GDP standartlarına uygun, tozsuz depolarda muhafaza ediliyor. Ayrıca FIFO sistemi sayesinde son kullanma tarihi geçmiş ürünler satışa sunulmuyor ve herhangi bir yerde dolaşıma girmemeleri için firma tarafından itlaf ediliyor.

Corena tarafından satışa sunulan bütün ürünler bir takip sistemine kayıtlıdır. Satılan ürünlerin ihtiyacı olmayan kişilerin eline geçmesi bu yolla engelleniyor. Firma için Londra’da yaşayan bir hasta ile Kenya’da ilaç sıkıntısı çeken bir hasta arasında fark bulunmamaktadır. Firmanın temel amacı herkesin tıbbi ihtiyaçlardan eşit koşullarda yararlanabilmesi ve iyi bir ilaç tedavisi görebilmesidir.

More from the blog

Doğal ve Organik Beslenerek Kendinize İyi Bakın

Beslenme düzeni sağlık ve güzellik açısından çok önemlidir. Gün içerisinde tükettiğiniz besinlerin içeriği görünüşünüz üzerinde etkilidir. Yağlı ve katkılı yiyecekler beden ve ruh sağlığınız...

Tüm Vitaminleri İhtiva Eden Bitki Arpa Çimi Nedir? Mucizevi Faydaları

Vücudumuzun sağlıklı ve dinamik çalışması için olmazsa olmaz vitaminler ve mineraller  besin yoluyla ,gerektiği hallerde takviyelerle alınması gerekmektedir. Hangi vitamine ihtiyaç duyduğumuz bilmeksizin her...

Kolojen nedir?Kolojen Takviyesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Anti-Aging sektör pazarında sıklıkla karşımıza çıkan kolojen insan vücudunda bulunan proteinlerin en büyüğü olup;Kemik,kas deri,kan damarları gibi hemen hemen tüm vücutta bulunmaktadır. Kolojen Vücudumuzdaki Görevleri...

Burun Spreyleri Alışkanlık Yapabilir

Burun eğriliği, alerjik rahatsızlıklar, burun içi konkaların çeşitli sebeplerle şişmesi, sinüzit gibi sebeplerle sıkça reçete edilen burun spreyleri doktor kontrolünde kullanılmadığı takdirde çeşitli sağlık...