Cooltech yöntemiyle yağlarını dondur, tatile çık!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Bu yöntemle tek seansta yağ hücreleri dondurularak yok ediliyor.
Tatil hazırlıklarının başladığı şu günlerde kat kat giysiler yerini yazlık, ince ve serin kıyafetlere bırakırken, fazla kiloları saklamak gün geçtikçe daha zor bir hal alıyor. Yaz sıcaklarının tadını özgürce çıkarmak, köşe bucak saklanmadan, özgüven içerisinde bir tatil geçirmek isteyenler için Medikal CE onaylı en gelişmiş vücut şekillendirme sistemi Cooltech ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan Medikal Estetik Doktoru Dr. Emre çiçek,  bu yöntemle tek seansta 12 cm’e varan incelmenin mümkün olduğunu vurguluyor.
Cooltech ile tek seansta ortalama 70 dakikada 12 cm’e varan incelmenin mümkün olduğunu açıklayan Dr. Emre Çiçek; karın, kalça, bacak, bel ve kol gibi lokal kilo probleminin olabileceği bölgelerin tedavi edilebildiğini açıklıyor. Genellikle bir seanslık uygulamanın yeterli olduğunu söyleyen Dr. Emre Çiçek, birden fazla bölgede kilo problemi olduğunda iki ya da üç seanslık uygulamaların yapılabileceğini hatırlatarak, istenilen maksimum sonuçlara tedaviden sonraki 90 gün içerisinde kavuşulduğunu belirtiyor.
Sağlıklı ve düşük kalorili bir beslenme şekli tercih edildiğinde sonuçların kalıcı olacağını söyleyen Dr. Emre Çiçek, anestezi ve Ağrı kesici gerektirmeyen acısız uygulama ile kişilerin hemen günlük hayatına dönebildiğini kaydediyor.
Uygulamadan sonraki 15-20 gün sonra sonuçların belli olmaya başladığına değinen Dr. Emre Çiçek, yağ dokusunun yoğun olduğu bölgenin lokal olarak dondurulup, vakumlanarak atıkların lenf dolaşımı ile doğal olarak vücuttan atıldığını sözlerine ekliyor.
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.