Çocuk Reflüsüne Yeni Çözüm

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Çocuklarımızın minik midelerini boğazlarını tahriş ederek rahatsız eden bu tatsız durumdan kurtulmanın yeni bir çözümü var. Güvenle kullanabileceğiniz yeni Gastrotuss Şurupla çocuklarınızın midesi rahat edecek.

DMG İlaç tarafından piyasaya sunulan ürün, boğazda yabancı cisim hissi, öksürük, yemeklerle ilişkili ortaya çıkan yanma hissi, ses kısıklığı, genizde yanma hissi, boğazda tahriş, regurjitasyon (yenilen yiyecek ve içeceklerin, kusma olmaksızın ağza geri gelmesi) gibi durumların azaltılmasına yardımcı oluyor. Gastrotuss kullanımının hiçbir yan etkisi olmadığı gibi, Dünya’da ve Avrupa’da her yaş için güvenle kullanılmaktadır.

Çocukların yanı sıra yetişkinlerde de kullanılan Gastrotuss’un tüm formlarını (Baby, 500 ml ve 20 ml poşet) tüm eczanelerde bulabilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için www.dmgturkey.com.tr sitesiniz ziyaret edebilir ya da firmayı 0212 2808050 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Not: Bu ürün ilaç kategorisinde değildir.

DMG İLAÇ Bilgi :

Başta Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde faaliyet gösteren DMG Italia SRL firması yaptığı iş ortaklığı ile artık Türkiye’de. DMG Türkiye İlaç ve Sağlık Ürünleri Ltd. Şti. adıyla faaliyet gösteren bu yeni kuruluş sektörde olmayan, yenilikçi ürünleriyle dikkat çekiyor.

DMG Türkiye İlaç ve Sağlık ürünlerinin faaliyet alanları şöyle; Pediatri, Kulak Burun Boğaz, Göz hastalıkları, Gastroenteroloji, Ortopedi ve Ağız Sağlığı.

More from the blog

Şiddet tablosu, pek çok faktörün bir araya gelmesiyle ortaya çıkıyor

İstanbul Bağcılar’da yaşanan vahşi cinayet, “Biz toplum olarak nereye gidiyoruz” sorusuna sormaya yöneltti. Psikiyatri uzmanları, madde bağımlılığı ile birlikte ciddi psikiyatrik hastalıkların bu tabloya...

Pandemi, Diş Sağlığını da Olumsuz Etkiledi

Pandemi nedeniyle toplumun önemli bir ölümü acil sağlık ihtiyaçlarını bile ertelemek zorunda kaldı. Uzmanlar,  ağız ve diş sağlığının korunması için vazgeçilmez olan diş fırçalama alışkanlığında Avrupa...

6. Pembe Festival 8 Ekim’de Gerçekleşecek

Meme Sağlığı Derneği (MEMEDER) tarafından düzenlenen 6. Pembe Festival 8 Ekim tarihinde gerçekleşecek. MEMEDER, Ekim Meme Sağlığı Farkındalık Ayında, kadınların meme kanserine kayıtsız kalmamaları...

112 Çalışanı Yılmaz Kalp Krizi Nedeniyle Yaşamını Yitirdi

İzmir 112 Acil Sağlık Hizmetler Müdürlüğünde görev yapan 112 çalışanı Bayram Yılmaz, ani göğüs ağrısı sonrası kaldırıldığı hastanede yaşamını yidirdi. İzmir Paramedik Topluluğu tarafından konuyla...