Cingöz Recai Filmi Fragmanı ile Heyecan Yarattı

tarafından
482
Cingöz Recai Filmi Fragmanı ile Heyecan Yarattı
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Bir efsanenin sinema perdelerine geri dönüşüne şahitlik edeceğiz. Cingöz Recai filmi, kısa bir zaman dilimi içerisinde yeniden beyazperde üzerinde gösterime girecek. Mükemmel oyuncu kadrosu ve heyecan verici aksiyon sahneleri ile fark yaratan filmlerden birisi olacak olan mükemmel yapım, kısa bir zaman dilimi içerisinde fragmanı ile dahi herkesin beğenisini kazanmayı başardı.

Cingöz Recai fragmanı, geçtiğimiz günlerde sinema salonlarının ekranlarında ve film öncesi tanıtımlarda yayınlanmaya başladı. Hal böyle olunca Youtube üzerinde de merak uyandıran fragman, insanlar tarafından çok ciddi anlamda talep gördü. Ayhan Işık’lı dönemlerden günümüz sinema perdesine aktarılan filmde kadro dahi efsane.

Cingöz Recai Fragmanı

Peyami Safa’nın romanından uyarlama bir film olan Cingöz Recai’nin günümüz film kadrosunda Kenan İmirzalıoğlu başrolde yer alıyor. Bunun dışında Haluk Bilginer, Meryem Uzerli ve Serkan Keskin gibi isimleri de kadrosunda barındıran bu mükemmel film, çok ciddi anlamda adından söz ettirecek gibi görünüyor. Büyük bütçeli bir yapım olarak da çok ciddi anlamda dikkat çekecek.

https://www.youtube.com/watch?v=V5oUzdOS2ks

Cingöz Recai vizyon tarihi geçtiğimiz günlerde açıklandı. Merak ile beklenen film, 13 Ekim 2017 tarihinde ülkemiz genelindeki tüm sinema salonlarında vizyona girecek. Daha şimdiden bilet satışları için talepler alınmaya başlandı. Buna göre yakın bir zaman dilimi içerisinde ön bilet satışı yapılabilir. Gelişmeleri sitemizden takip edebilme şansına sahip olacaksınız.