Cilt bakımınızı organik cilt Bakım yağları ile yapın!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Tatlı Badem, Kayısı Çekirdeği, Üzüm Çekirdeği, Jojoba, Argan gibi Cilt Bakım Yağları cilt üzerinde çok olumlu etkilere sahip.

Meyve çekirdeklerinin sıkılmasıyla elde edilen bu yağlar, vitamin bakımından çok zenginler. Örneğin Tatlı Badem Yağı A, B1, B2, B6 ve E vitaminleri, Argan Yağı E Vitamini, Kayısı Çekirdeği Yağı A, B1, B2, B6 ve E vitaminleri açısından çok zengindir.

Cilt bakım yağları ayrıca oleik, linoleik, palmitik, stearik asitler ve antioksidanlar bakımından da çok kıymetlidir. Doymamış yağ asitleri ve antioksidanlar cildin daha sağlıklı olmasını destekler.

Elde edildikleri meyvelerin çekirdeklerinin tüm yaşamsal yapıtaşlarına sahip oldukları için fayda ve etkileri açısından çok değerli olan bu yağların, cilt üzerinde de çok önemli etkileri var.

Ciltte oluşan yaşlanma belirtileri ile mücadelede, nem dengesinin yeniden sağlanmasında, yumuşak ve pürüzsüz bir özellik kazanmasında son derece etkili olan bu yağlar, hücreleri uyararak dokuların yenilenmesini de hızlandırıyor.

Cilt Bakım Yağları alanında faaliyet gösteren Happy Moments, bu alanda %100 organik ve güvenilir ürünler sunuyor.

Tüm Happy Moments ürünleri %100 saftır (daha ucuz ya da daha kolay elde edilen başka bir yağ ile seyreltilmemiş) ve %100 organiktir (tümü ECOCERT tarafından sertifikalandırılmış).

Happy Moments, ürünlerinin hiçbirinin paraben ve fenoksietanol, silikon ya da GDO, sentetik renklendirici ya da aroma içermediğini; hayvanlar üzerinde test edilmediğini ve tamamen organik hammaddelerle ve yöntemlerle elde edildiğini garanti ediyor. Bu nedenle ürünler, çocuklarda da güvenle kullanılabilir.

Gorsel
Cilt bakımınızı organik cilt Bakım yağları ile yapın!

More from the blog

Türkiye ve Güney Kore arasında güzellik işbirliği

Kore Ticaret-Yatırım Teşvik Ajansı (KOTRA) Genel Direktörü Hyeon Cheol Kim, Güney Kore ve Türkiye arasında kozmetik alanındaki işbirliğini artırarak iki ülke arasındaki bağları daha da kuvvetlendirmeyi hedeflediklerini belirtti.

Cilt Lekelerinden Nasıl Kurtulunabilir?

Cilt lekelerinin baş gösterdiği yerler genellikle el, boyun ve yüz çevreleridir. Bu lekeler çeşitli durumlara göre oluşabilir ve vücutta kalma süreleri bu durumlara göre değişiklik gösterebilir. Lekelerin...

Gözlerinizin İçinin Işıltısını Dışına Yansıtın

Emin ve profesyonel ellerde yaptıracağınız göz altı ışık dolgusu için işinde uzman kişilerden yardım almanız çok önemli.

Kantaron yağının cilde faydaları nelerdir?

Cilt sorunlarında uzmanların da en çok önerdikleri seçeneklerden birisi olan kantaron yağının cilde faydaları konusunda bilgiler sunmak istiyoruz.