Çilek’te ‘Yılın Değiştirme Kampanyası’ Başladı

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Tüm Çilek Odası mağazalarında iki ay boyunca geçerli olacak, %30’a varan indirim avantajı sağlayan değişim kampanyası başladı.

Çilek, geleneksel hale gelen ‘Yılın Değiştirme Kampanyası’nı 1 Mart itibarıyla başlattı. Türkiye’deki tüm Çilek Odası mağazalarında satışa sunulan mobilya ve aksesuarlar için geçerli olan ve her seferinde büyük ilgi gören kampanya, yılda sadece bir kez yapılıyor.

Bu yıl da, 01 Mart – 30 Nisan 2012 tarihleri arasında, beğendiğiniz tüm Çilek ürünlerini %30’a varan indirimlerden yararlanarak alabilirsiniz. ‘Yılın Değiştirme Kampanyası’yla eski mobilya ve aksesuarlar evinizden alınarak, yerine Çilek’in 5 yıl garantili ürünleri ücretsiz montaj hizmeti ile birlikte teslim ediliyor.

Büyük indirim fırsatı

Kampanya kapsamında, mobilyadan aksesuarlara, nevresim takımı ve yatak örtülerinden uyku setine, puflardan sandalyelere, halılardan aydınlatma sistemlerine kadar özel tasarım Çilek ürünlerine, çok avantajlı fırsatlarla sahip olabilirsiniz.

Mart-Nisan ayları boyunca Çilek Odası’nın tüm mağazalarında devam edecek kampanyada; 3.500 TL üzeri %30, 1.500-3.500 TL arası %25, 1.500 TL’ye kadar alışverişlerde %20 değişim indirimi uygulanıyor. Ayrıca kampanya döneminde Çilek Odası’nın tüm ürünleri Bonus Card’a özel, vade farksız 12 taksitle satışa sunuluyor. Kampanya dahilinde peşin fiyatına 12 taksit veya 4 ay erteleme fırsatından da yararlanabilirsiniz.

More from the blog

Yemek Odası Takımında Trendleri Yakalarken Konforu Göz Ardı Etmeyin!

Avangart yemek odası takımı seçeneklerine de bu sezon şans tanıyan tasarımcılar, ihtişamlı mobilyalardan hoşlananların gönlünü çeliyor.

Online Mobilya Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Online mobilya alışverişi yaparken dikkat etmemiz gereken bazı püf noktaları var. Bunlara dikkat etmezsek alışverişimiz keyifsiz hale gelebilir.

Enza Home Yatak Odası Takımları ile Modern Yatak Odaları

Zarafetin Sembolü Enza Home Yatak Odası Takımları farklı yapıları ve tasarımlarıyla evinizin estetiğinin bütünlük kazanmasında önemli rol oynar.

İdeal okuma köşeleri nasıl olmalı?

Hava bizi evde vakit geçirmek için teşvik eder. Tatil dönemi sona erer. İş dönemi yoğun temposuyla yeniden başlar. Okullar açılır ve bir koşturma içine...