Cildinize Kaybettiği Işıltıyı Dermokil ile Kazandırın

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Tüm bu etkenler ve yorgunluk, cilde soluk bir renk verir ve cildin yaşlanmasını hızlandırır. Böyle durumlarda kullanılan Dermokil Yüz Temizleme Jeli, yüzünüzü derinlemesine temizleyerek cildinizi kir, yağ ve pürüzlerden arındırıyor, cildinize ışıltı katıyor.

Kirli hava, güneş ışınları ve kimyasal ürünlerden kirlenen cilt, düzenli aralıklarla temizlenmediği sürece gözeneklerinin kapanmasına ve cildin nefes alamamasına yol açıyor. Dermokil Yüz Temizleme Jeli, sabun içermeyen kil içerikli formülü ile gözeneklere derinlemesine nüfus ederek cilt üzerinde biriken kirlerden cildinizi derinlemesine arındırıyor. Cildi temizlerken içerdiği zengin protein ve bitki özleri ile cildi besliyor ve sivilce oluşumun önüne geçiyor. Cildinize pürüzsüz bir ışıltı kazandırıyor.

Dermokil Yüz Temizleme Jeli, içerdiği salyangoz kabuğu salgısı, papatya özü, kil ve biberiye ile cildinize serinlik ve rahatlama hissi sağlıyor.

Tüm seçkin parfümeriler ve yerel zincir marketlerden elde edebileceğiniz Dermokil Yüz Temizleme Jelinin tavsiye edilen satış fiyatı 17 TL’dir.

Uygulama Şekli: Sabah ve akşamları ıslak yüzünüze uygulayın, bol su ile durulayın.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.