Christian Louboutin Türkiye’deki ilk mağazasını açıyor

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Christian Louboutin’in ikonik kırmızı tabanlı ayakkabıları moda ve lüksün merkezi Nişantaşı’na açılıyor.

 

 

istanbul’da Christian Louboutin ile mucizeler diyarına yolculuk başlıyor… Merakla beklenen mağaza, iki görkemli vitriniyle Christian Louboutin’in davetkar dünyasını semte yansıtırken, markanın alameti farikası kırmızı kaplı zeminiyle de ziyaretçilerine seçkin ve rahat bir ortam sunuyor.

New York merkezli 212 Box mimarlık ofisinden mimar Eric Clough’ın Christian Louboutin ile işbirliği içinde titizlikle çalışarak yarattığı mekana Ayasofya’nın büyüleyici tavanlarının ve mimari ayrıntılarının sihirli tozundan serpildi. Oryantal, gizemli ve şiirsel atmosferiyle benzersiz bir deneyim vadeden mağazanın 1600 farklı karakter, sayı ve sembolle kaplı ahşap duvar döşemeleriyse, Christian Louboutin’in mucizeler diyarını fısıldayan bir bilmeceye dönüşüyor.

Mağazada, markanın kadın ayakkabı ve çanta koleksiyonundan geniş bir seçki yer alıyor. Yüksek ökçeli modellerin öne çıktığı Christian Louboutin yaz koleksiyonundan “Summerissima” sezonun en çarpıcı ayakkabılarından yalnızca biri… Çantalarda markanın ikonik çivili modeli “Marquise” asi bir şıklık sunarken, kırmızı ve siyah olmak üzere çift taraflı muzip tasarımıyla “Sybil” tek çantada iki farklı tarza sahip olma şansı sağlıyor.

Tüm dünyada Christian Louboutin’e sahip olma ayrıcalığını yaşayanlar, yalnızca bir ayakkabı ya da çanta edinmekten öte mucizevi dokunuşlarla dünyalarının renk değiştirdiğini söylüyorlar…

Peki İstanbul, Christian Louboutin ile mucizeler diyarına yolculuğa hazır mı?

 

Kaynak:kadınvekadın.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.