Chanel Antik Yunan Moda Koleksiyonu Dikkatleri Çekiyor

tarafından
443
Chanel Antik Yunan Moda Koleksiyonu Dikkatleri Çekiyor
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Chanel 2017 – 2018 Cruise koleksiyonu ile birlikte gündeme bomba gibi düştü. Özellikle bu koleksiyonunda Antik Yunan dönemi giyim tarzını ele alarak muazzam bir katalog çekimi yapan marka, sektördeki diğer markaları da ciddi anlamda geride bırakıyor. Rekabet kızışıyor ve ciddi anlamda bu atılım ile birlikte Chanel birkaç adım rakiplerinin önüne geçiyor diyebiliriz.

Chanel antik Yunan modası ile birlikte aslında sıra dışılık anlamında da beklenenin çok çok üstüne çıkmayı başardı. Katalog çekimlerindeki muazzam görüntü ile mankenlerin güzelliğini birleştirerek çalışan Chanel, zaman içerisinde sektörel bazda ki değerleri dikkate alarak da koleksiyonu üzerinde modern çizgileri meydana getirdi. Bizlerde sizlere sunmak istedik.

Chanel 2017 – 2018 Cruise Antik Yunan Koleksiyonu

Beyaz renklerin ve antik yunan elbiselerinin göz önünde bulundurulduğu harika bir konsept ile sevenlerinin karşısına çıkan Chanel, bu koleksiyonda birçok ünlü mankeni fotoğraf yüzü olarak kullandı ve bu anlamda yeni bir katalog ortaya çıkardı. Bu katalog sayesinde kısa sürede giyim piyasasına çok ciddi anlamda eğilim gösterecekleri de aşikar diyebiliriz.

Bu koleksiyon üzerindeki çizgiler ve detaylar çok dikkat çekici. Marka, lansman kapsamında çok daha farklı seçenekleri de yine tüm müşterilerinin beğenisine sunarak bu anlamda bir farkındalık yaratma yoluna gitti. Bizlerde sitemizde bu mükemmel seçenekleri siz değerli okuyucularımıza sunduk.