Chado by Taylan Kümeli Arınma Çayları Büyük Beğeni Topladı

tarafından
71
Chado by Taylan Kümeli Arınma Çayları Büyük Beğeni Topladı
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ünlü Diyetisyen Taylan Kümeli, beslenme konusundaki uzmanlığını şimdi Chado çaylarıyla buluşturuyor.

Chado, Taylan Kümeli işbirliğiyle ile hazırlanan arınma çaylarını Nişantaşı Den Cafe’de görücüye çıkardı. Basın mensupları ve bloggerların yoğun ilgi gösterdiği davet ile birlikte, Chado Arınma Çayları hem sosyal medya hem de yazılı basında geniş yer buldu. Toplantı boyunca lezzetli ikramlar eşliğinde Taylan Kümeli ile sohbet eden misafirler, arınma çayları hakkında da bilgi edindiler. Chado’nun başarılı iki ortağı Barış Çekin ve Tunç Berkman’ın da katıldığı davet oldukça keyifli sonlandı.

Sağlıklı beslenmeye ilk adımımızı atarken vücudumuzun geçmişteki kirliliğinden temizlenmesi oldukça önemli. Bunu yapabilmek için, vücudumuzda üç temel sistem mevcut: Karaciğer, böbrekler ve bağırsaklar. Bu sistemleri temizleyecek besin öğelerini de yine doğa bizlere sunuyor. Beslenme bilimiyle doğanın bize sundukları bir araya geldiğinde, vücudumuzu adeta ilk gün ki tazeliğine ulaştıracak bir karışım elde ediyoruz. Bu karışımlar Taylan Kümeli’nin hazine sandığından çıkarak, Chado’nun hüneriyle paketlendi. Detoksa başlarken Taylan Kümeli ve Chado işbirliğiyle tasarlanan detoks çayları sağlıklı beslenmeye atılan en doğru adım. Chado ve Taylan Kümeli işbirliğiyle tasarlanan sağlıklı Chado çayları, www.chado.com.tr sitesinden temin etmek mümkün.

Karaciğer, böbrek ve bağırsak temizleme çayları ile detoksa en doğru adımı atabilirsiniz. Karaciğeri güçlendiren oldukça iyi bir tonik olduğu kanıtlanan deve dikeni ekstresini bünyesinde barındıran Chado Karaciğer Temizleme Çayı, vücudunuzu güncellemeye yardımcı oluyor. İçerisindeki bitkilerle güne taptaze başlamanızı sağlayan Chado Böbrek Temizleme Çayı, rezene ve zencefil ile rahatlatırken, karabaş otu ve kiraz sapının böbrekleri çalıştıran etkisini yansıtıyor. Bağırsakları düzenleyen ve fonksiyonlarını arttıran etkisiyle vücudunuza sağlık vadeden Chado Bağırsak Temizleme Çayı ise diğer bitki çaylarına meydan okur nitelikte ve içimi de bir o kadar kolay ve keyifli!