Caribou Coffee’den Yaza Özel Nutty Toffee Mocha

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Dünya’nın en büyük kahve zincirlerinden biri Caribou Coffee, kahve tutkunları için yaza özel muhteşem lezzetler hazırladı. Gerçek çikolatanın muhteşem lezzeti ve günlük taze süt ile Caribou’nun benzersiz kahvelerinin buluştuğu eşsiz lezzet karışımı Nutty Toffee Mocha’nın tadına doyamayacaksınız.

Yağmur Ormanları’ndaki sertifikalı çiftçiler tarafından yetiştirilip, tüm dünyadaki Caribou’lara dağıtılan Caribou’nun özel blend kahve çekirdekleri ve karamelize fındık lezzetleriyle hazırlanmış toffee nut aromasıyla muhteşem sütlü çikolatanın buluştuğu Nutty Toffee Mocha’nın sıcak ve cooler seçeneklerinden biri mutlaka sizi cezbedecek.

Farklı lezzetler denemek isteyen kahve tutkunları için yaza özel olarak hazırlanan bu muhteşem lezzetlere 25 Haziran 2017 tarihine kadar Türkiye genelinde 14 ildeki, 60’tan fazla Caribou Coffee’den ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için www.cariboucoffee.com.tr

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.