Calvin Klein, 2011 Sonbahar Koleksiyonu ile Karşınızda…

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Lüks tüketim severler için vazgeçilmez Calvin Klein, 2011 sonbahar koleksiyonuyla görücüye çıktı.  Geçtiğimiz yıllara oranla daha hafifletilmiş dokularıyla Calvin Klein 2011 sonbahar koleksiyonu, sonbahar kadınını ‘çok güçlü’, sonbahar erkeğini ise ‘çok net’ olarak tanımlıyor.

Calvin Klein 2011 Sonbahar Kadını Güçlü ve Metropolitan…

Basit, temiz hatların ve işlevselliğin ön planda tutulduğu yeni koleksiyonda, cool kadınlar için çok ideal ürünler bulunuyor. Giyinirken çabalamak istemeyen, zamanını akıllıca kullanan tüm şehirli kadınlara hitap eden Calvin Klein sonbahar koleksiyonu ürünleriyle fark yaratıyor.

Uzun ve zarifçe dökülen ürünlerin bulunduğu Calvin Klein yeni koleksiyonunda sezonun en güçlü anahtarı, kumaş bloklu ceketler ile androjen işçilik vurgusu… Güçlü elbiseler şiirsel bir ahenkle süzülürken, pantolonlar dar ve ince paçalardan bol paçalara kadar değişiyor.

Alpaka yünü, kaşmir, tiftik, muflon ve deri gibi zengin ve lüks elyaflardan oluşan Calvin Klein sonbahar koleksiyonu, kadınların yumuşak ciltlerinden ilham alıyor. İnce ayarlı örgü giysilerin doku ve derinlik kattığı koleksiyonda beklenmedik hayvan baskıları ise koleksiyonu tamamlayan unsur olarak dikkat çekiyor.

Sonbahar ruhunu yansıtan en ideal renklerin kullanıldığı Calvin Klein yeni koleksiyonunda siyah, taş ve griler ön planda. Ateş kırmızısı ile turuncularla da pop vurgusu sağlanıyor.

Calvin Klein 2011 Sonbahar Erkeği Lineer ve Net…

Belirgin kesimli minimal siluetlerin modern hacim ve formlarla birleştirildiği sonbahar koleksiyonunda Calvin Klein, modern erkeğin en son kent üniformasını yaratıyor. Dar paça pantolonların, yeni uzunluklar ve hacimlerle yeniden yorumlandığı bu koleksiyonda artık kruvaze paltolar, dar paçalı pantolonların üzerine düğmeleri kapalı olarak giyiliyor. Kazakların jakarlı ve keçeli dokulardan oluştuğu koleksiyonda ince gömlekler ile tek sıra düğmeli iyi oturan kruvaze takım elbiseler, görünüme incelik katıyor.

Tiftik, keçeler ve kaplanmış yünlerin doku ve derinlik sağladığı yeni koleksiyon ürünleriyle, teknik kumaşlar kontrast yaratıyor. Yünün, ipek ve kaşmirle harmanlandığı Calvin Klein’ın sonbahar koleksiyonunda mikro dokulu hafif örgü giysiler yaratılmış.

Açık ve koyu gri tonlarla optik beyaz, pudra ve boz kahverenginin net tonlarıyla Calvin Klein’ın sonbahar koleksiyonunda erkekler, sonbahar renklerinden uzaklaştırılmamış olmasıyla dikkat çekiyor. Koyu lacivert, koyu mavi-yeşiller ve şarap kırmızıyla sonbahar koleksiyonu renk skalası tamamlanıyor.

Dünya markası Calvin Klein’ın yeni sonbahar koleksiyonu ürünlerini, Türkiye’nin en seçkin yerlerinde bulunan Calvin Klein Mağazaları’ndan ve Mendo’s – Calvin Klein Mix Mağazaları’ndan temin edebilirsiniz.

MENDO’S MAĞAZALARI İstanbul: Akmerkez AVM, Bağdat Cadde, Nautilus AVM, İstinye Park, City’s Nişantaşı, Mendos Mağazaları İzmir: Alsancak Cadde, Ankara: Kentpark AVM, Antalya: Rixos, Muğla: Bodrum Merkez, Türkbükü Cadde, Yalıkavak Marina

CALVIN KLEIN MAĞAZALARI İstanbul: İstinye Park, City’s Nişantaşı, Ankara: Kentpark AVM, Cepa AVM, İzmir: Bornova Forum AVM, Muğla: Yalıkavak Marina

MENDO’S MIX MAĞAZALAR İstanbul: Ataköy AVM, Viaport AVM, Olivium AVM, İzmir: Çeşme Marina, Agora AVM, Antalya: She Mall, Samsun: Yeşilyurt AVM

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.