CafeCadde’den Annelere Özel İki Hediye

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Her sene Anneler Günü’nde Pazar Kahvaltısı ile yoğun talep gören CafeCadde bu sene “Cafe de Paris” konseptiyle de anneleri ve sevenlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Uzun yıllardır sosunun hazırlanışı sır gibi saklanan 41 çeşit tat ve 24 farklı baharat ile hazırlanan nefis Cafe de Paris soslu bonfile, özel soslu cevizli salata velimitsiz patates kızartması ile sunulan fiks menü yanında CafeCadde’nin annelere iki hediyesi olacak.

Cadde’nin usta tatlıcıları tarafından hazırlanacak kurabiye, makaron, mini mafin gibi tatlar renkli tüllerle 13 Mayıs Pazar sabahı CafeCadde garsonları tarafından süslenip annelere ikram edilecek. Ayrıca Cafe deParis’de ağırlanan her misafir masasının bir kişilik açık büfe Pazar kahvaltısıkuponu hediyesi olacak.

O gün dileyen misafirler Cafe de Paris menüsü yerine CafeCadde menüsünden de yemeklerini seçebilecekler. Anneler günündekahvaltı saati sonrası CafeCadde’de rezervasyon alınmamakla birlikte Cafe deParis bölümünde rezervasyon mümkündür.

More from the blog

Bayramda alternatif tatlı: Soğuk baklava

Soğuk baklava, bayramda büyük rağbet görüyor. Pandemi öncesine göre satışlar yüzde 60 oranında arttı.

Yılbaşı Gecesi için Yılbaşı Ağacı Alternatifleri

Yılbaşı gecesinin yaklaştığı şu günlerde en çok araştırılan konulardan birisi olan yılbaşı ağacı alternatifleri ile alakalı olarak sizlere önerilerde bulunacak ve detaylara eğileceğiz. Yeni...

Evinizi Yılbaşına Hazırlamaya Ne Dersiniz?

Yılbaşı konseptini en güçlü şekilde hissettirmek için kokuları tercih edebilir, evinizi birbirinen güzel kokulu mumlarla donatabilirsiniz.

Türkiye’nin En Popüler Youtuber’ları

Bugün farklı bir konuya değinmek istedik ve fikir sahibi olun, daha iyi seçenekleri değerlendirin diye Türkiye'nin en popüler Youtuber'ları ile alakalı olarak seçenekleri sizlere sunabilmek...