Buz Gibi Su Dişlerinizi Sızlatmasın

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yaz sıcaklarında ferahlatan soğuk yiyecek ve içecekler, hassas diş problemi yaşayanların kabusu olmaktan çıkıyor. Etkisi klinik olarak kanıtlanmış benzersiz NovaMin® teknolojisiyle Sensodyne Onarım ve Koruma, ani ve keskin sızlamaya neden olan hassas bölgeleri belirliyor ve bu bölgeleri dişin doğal mineralleriyle onarıyor.

Yapılan araştırmalara göre her 3 kişiden 1’i hassas diş problemi yaşıyor. Özellikle yaz aylarında dondurma ve buz gibi soğuk meyve ve içeceklerle keyif yapmak isteyenler, hassas diş problemi nedeniyle dişlerinde keskin bir sızı hissediyor. Hassas diş problemi konusunda uzman Sensodyne’in geliştirdiği Sensodyne Onarım ve Koruma, Sensodyne Onarım ve Koruma Beyazlatıcı çeşitleri ile günde 2 kez kullanıldığında hassas dişlerin her gün sürekli onarılmasına, güçlendirilmesine ve hassasiyete karşı korunmasına yardımcı oluyor. Böylelikle yaz boyu buz gibi içecekler ve yiyeceklerle keyif yapmak mümkün hale geliyor.

Kemik tedavisinde kullanılan NovaMin® maddesini içeren Sensodyne Onarım ve Koruma, NovaMin® teknolojisi ile dişlerde hassasiyete sebep olan açığa çıkmış ve savunmasız bölgelere tutunarak o bölgede, dişin doğal yapısına benzer onarıcı bir katman oluşturuyor. Dişin doğal yapı taşları olan kalsiyum ve fosfat iyonlarını içeren NovaMin®’in oluşturduğu koruyucu katman, hassas dişlerin onarılmasına yardımcı oluyor.

Etkisi klinik olarak kanıtlanan diş macunu aynı zamanda içeriğindeki florür ile dişleri çürümelere karşı koruyor. Üstelik Sensodyne Onarım ve Koruma, günlük diş macunları gibi temizlik ve ferahlık da sunuyor. Günlük kullanıma uygun diş macununun etkisi kısa sürede güçlü biçimde fark ediliyor.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.