Büyük göğüslüler nasıl giyinmeli?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Birçok kadın büyük göğüslü olmanın hayalini kurarken, gögüslerinin büyüklüğünden şikayetçi olanları bir türlü anlayamaz. Evet, büyük göğüsler seksidir ve erkekler onlara bayılır ama güzel görünmeleri için doğru kıyafeti seçebilmek gerekir.

İşte bu nedenle, göğüslerinizin kocaman değil, cazibeli görünmesi için size bazı önerilerimiz var.

  • Öncelikle sütyen seçiminize özen göstermelisiniz. Sütyeniniz göğüslerinizi daha büyük göstermemeli ya da fazla bastırıp yanlardan taşmalara sebebiyet vermemeli. Kalın askılı, kalıplı fakat desteksiz sütyenleri tercih edebilirsiniz.
  • Boynu öne çıkarmak büyük göğüslüler için önemlidir. Dekolte, derin V yakalar sizin için ideal. Dekolte kullanamayacağınız ortamlar için V yakanızın içine kontrast renkte başka bir parça kullanabilirsiniz. Kare yakalı parçalar da sizin için oldukça uygundur. Boğazlı ve bisiklet yakalı kıyafetlerden mümkün olduğunca uzak durun.

Büyük göğüslü kadınlar nasıl giyinmeli?

  • Kıyafetlerinizin kesimlerini de dikkat etmeniz gerekir. Kıvrımlarınızı ortaya koyacak pensli kıyafetler seçmelisiniz.

Büyük göğüslü kadınlar nasıl giyinmeli?

  • Örgü kıyafetleri çok seviyoruz ama malesef kalın örgüler size göre değil. Kalın örgüler sizi hantal ve iri gösterebilir.
  • Çizgili, fırfırlı, büyük desenli bluzlerden kaçının. Kruvaze modeller sizin için uygundur.

    Büyük göğüslü kadınlar nasıl giyinmeli?

 

  • Son olarak göğüs ölçülerinize uygun boyutta çanta seçmek görünümünüz için önemlidir. Orta boy ve büyük çantalar kullanmalısınız.

Göğüsleri büyük kadınlar nasıl giyinmeli?

 

More from the blog

Tesettür abiye ve Mezuniyet elbiseleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Eğitim öğretim yılının son ayına girmekle beraber hem lise hem de üniversite öğrencilerinde mezuniyet hazırlıkları son gaz devam etmektedir. Mezun öğrenciler için oldukça önemli...

Ferace Çeşitleri Hangi Hava Şartlarında Giyilebilir?

Giyim konusunda ve bu alanda en çok ön plana çıkan giysi modelleri arasında ferace ürünlerini söylemek mümkündür. Zira bu dış giyim modelleri bir yıl...

Soğuk Rüzgarların Ötesinde Bir Tarz Yaratmak: Yeni Nesil Erkek Mont Modelleri

Popüler markaları değerlendirebilir, her zaman için bu alanda adını duyurmuş olan erkek mont modelleri arasında yeni sezon ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Şık Kap Modelleri Modanoiva’da

Kış soğuklarında en çok giyilen dış giyim parçalarından olan tesettür kap modelleri bu sezon da farklılık yaratmaktadır.