Büyük Beden Şıklık Byjulia.com’da

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

2000’li yıllarda kadınlara zorla dayatılan “zayıf ol” konsepti, 2010 başlarından itibaren yerini “kendin ol” konseptine bırakmış görünüyor. Önünüze zorla dayatılan sıfır beden kıyafetler, gerçek olmayan 40-42-44 bedenler, bedeninize göre olsa da, asla tarzınız olmayan dallı, güllü, simli, parlak modeller sizi de canınızdan bezdirmişti değil mi? Neyse ki artık kadınlar bedenleriyle gurur duymayı öğrendi, her yerde karşımıza çıkan balıketi modeller de bunun kanıtı. Ne mutlu ki,  pek çok ülkede sıfır beden mankenler yasaklı…

TUIK’in 2010 yılında yaptığı bir araştırmaya göre Türkiye kadın nüfusunun % 50’si kilolu, bunlardan %28’i fazla kilolu, %21’i ise obez. Türk mutfağının hamur işine dayalı olması, ilerleyen yaşla beraber değişen hormonlar, arka arkaya yapılan doğumlar, spor yapmamak, özellikle büyük şehirlerde önünüze dayatılan yiyeceklerin sağlıksız olması, kadınları kilolu olmaya iten etkenler. Eğer sağlığınız için zayıflamanız gerekmiyorsa, kilolu olmakta bir sakınca yok. Peki sorun ne? Sorun istediğiniz kıyafetleri bulamamak, bulsanız bile nedense çok pahalı olması… Özellikle çalışan kadınlar, ofiste her daim şık olmak zorundalar, ancak bütçenize göre değişik modelde kıyafet bulmak zor görünüyor.

Yılbaşı kampanyasıyla ByJulia bu sorunu raflara kaldırıyor. 2012 Aralık ayında internetten online satışa merhaba diyen ByJulia, büyük beden kalıplardaki tecrübesi, kaliteli dikişleri ve kumaşları, geniş yelpazedeki beden seçeneği ile benzer sitelerin bir adım önüne çıkıyor. %100 müşteri mutluluğu ilkesi ile müşterilerine hizmet veren firma, yılbaşına özel bir de kampanya hazırlamış. 1 ürün alan, ikinci ürüne %50 indirimle sahip oluyor.

Sitede 42-60 beden arasında abiye, günlük elbiseler, jean ve klasik pantolonlar, ceketler, tunikler, gömlekler, tişörtler, kıyafetlerinizi tamamlayacak aksesuarlarla birlikte satışa sunulmuş. Kesimler sizi daha zayıf ve alımlı gösterecek şekilde hazırlanmış ve son derece modern. Yani büyük beden olduğunuz için artık bol, renksiz, eski model kıyafetler giymek zorunda değilsiniz.

İnternetten alışverişin tüm kurallarına uyan ByJulia, size eğer aldığınız kıyafeti beğenmezseniz 30 gün içinde, tadilatsız ve giyilmemiş olması halinde, koşulsuz iade ve 150 TL üzerinde ücretsiz kargo imkanı da sunuyor.

 

More from the blog

Enterprise Rent A Car İzmir Araba Kiralama Hizmeti ile Kendinizi Yolculuğun Akışına Bırakın

Bazen bir yolculuğa çıkmak, yolun sizi götürdüğü yere gitmek istersiniz. Bazen de bir tatile çıkmak... Ve bu kez yolunuz İzmir’e düştü. Yolculuğu verimli geçirebilmek, zamanı iyi değerlendirmek...

İdefix indirimleri sayesinde kitap okumak daha hesaplı

Türkiye’de kitap alışverişlerinde en çok tercih edilen platformların başında gelen İdefix indirim ve kampanyalar ile kitap alışverişlerini çok daha ucuza getiriyor.

İşyerlerini Bulmanın Kolay Bir Yolu Var

İş yerlerini Bizpoint'ten bulabilirsiniz. Üstelik bulunduğunuz yere uzaklığını da site üzerinden yaptığınız aramada görebilirsiniz.

Saklama Rehberi

Besinlerin kullanım ömrünü nasıl uzatabileceğinizi biliyor musunuz? Peki ya onları ne kadar uzun bir süre boyunca saklayabileceğinizi? Eğer siz de benim gibiyseniz, birkaç temel...