Büyük Beden Şıklık Byjulia.com’da

Büyük beden byjulia
Büyük beden byjulia
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

2000’li yıllarda kadınlara zorla dayatılan “zayıf ol” konsepti, 2010 başlarından itibaren yerini “kendin ol” konseptine bırakmış görünüyor. Önünüze zorla dayatılan sıfır beden kıyafetler, gerçek olmayan 40-42-44 bedenler, bedeninize göre olsa da, asla tarzınız olmayan dallı, güllü, simli, parlak modeller sizi de canınızdan bezdirmişti değil mi? Neyse ki artık kadınlar bedenleriyle gurur duymayı öğrendi, her yerde karşımıza çıkan balıketi modeller de bunun kanıtı. Ne mutlu ki,  pek çok ülkede sıfır beden mankenler yasaklı…

TUIK’in 2010 yılında yaptığı bir araştırmaya göre Türkiye kadın nüfusunun % 50’si kilolu, bunlardan %28’i fazla kilolu, %21’i ise obez. Türk mutfağının hamur işine dayalı olması, ilerleyen yaşla beraber değişen hormonlar, arka arkaya yapılan doğumlar, spor yapmamak, özellikle büyük şehirlerde önünüze dayatılan yiyeceklerin sağlıksız olması, kadınları kilolu olmaya iten etkenler. Eğer sağlığınız için zayıflamanız gerekmiyorsa, kilolu olmakta bir sakınca yok. Peki sorun ne? Sorun istediğiniz kıyafetleri bulamamak, bulsanız bile nedense çok pahalı olması… Özellikle çalışan kadınlar, ofiste her daim şık olmak zorundalar, ancak bütçenize göre değişik modelde kıyafet bulmak zor görünüyor.

Yılbaşı kampanyasıyla ByJulia bu sorunu raflara kaldırıyor. 2012 Aralık ayında internetten online satışa merhaba diyen ByJulia, büyük beden kalıplardaki tecrübesi, kaliteli dikişleri ve kumaşları, geniş yelpazedeki beden seçeneği ile benzer sitelerin bir adım önüne çıkıyor. %100 müşteri mutluluğu ilkesi ile müşterilerine hizmet veren firma, yılbaşına özel bir de kampanya hazırlamış. 1 ürün alan, ikinci ürüne %50 indirimle sahip oluyor.

Sitede 42-60 beden arasında abiye, günlük elbiseler, jean ve klasik pantolonlar, ceketler, tunikler, gömlekler, tişörtler, kıyafetlerinizi tamamlayacak aksesuarlarla birlikte satışa sunulmuş. Kesimler sizi daha zayıf ve alımlı gösterecek şekilde hazırlanmış ve son derece modern. Yani büyük beden olduğunuz için artık bol, renksiz, eski model kıyafetler giymek zorunda değilsiniz.

İnternetten alışverişin tüm kurallarına uyan ByJulia, size eğer aldığınız kıyafeti beğenmezseniz 30 gün içinde, tadilatsız ve giyilmemiş olması halinde, koşulsuz iade ve 150 TL üzerinde ücretsiz kargo imkanı da sunuyor.

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.