Burun Tıkanıklığı Artık Sorun Değil

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bu belirtiler hepimizi ciddi derecede rahatsız eder. Ama artık bu sorunların yeni bir çözümü var. Hiçbir yan etkisi bulunmayan, hamile ve çocuklarda rahatlıkla kullanabilen Narivent Burun Spreyi ile burun tıkanıklığı problemi ortadan kalkıyor.

DMG İlaç tarafından piyasaya çıkarılan Narivent, burunda oluşan her türlü tıkanıklığına ödem çözücü etkisi ile çözüm getiriyor. Etkisini kullanıma başlandığı andan itibaren gösteren Narivent, uzun süreli kullanım için uygun ve bağımlılık yaratmıyor. Rahatsızlığı anti-enflamatuar etkinliği ile başlangıç noktasında gideren, yayılmasını önleyen Narivent’in sürekli kullanımda hiçbir yan etkisi bulunmuyor.Kortikosteroidli ve /veya dekonjestan etken maddeli burun spreyleri gibi etki gösteren Narivent sprey adı geçen ilaçlar gibi etki gösterip yan etkisi bulunmaması nedeni ile burun tukanıklıkları tedavisinde yeni bir çığır açmış durumda.Narivent alışkanlık yapmadan her yaşta istendiği veya ihtiyaç duyulan sürede kullanılabiliyor.

Yeni Narivent Burun Spreyi ve Burun Merhemi’ni tüm eczanelerde bulabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için www.dmgturkey.com.tr sitesiniz ziyaret edebilir yada firmamızı arayabilirsiniz

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.