Burcunuza uygun ayakkabı seçimi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Koç

Koç kadınları mevsimine uygun ve renkli ayakkabıları severek giyecektir. Hareketli Koç kadınının rahat bir koşu ayakkabısı her zaman dolabında bulunur. Ancak kırmızı, turuncu, sarı ve göz alıcı ayakkabılar onun sevdikleri arasında yer alacaktır.

Boğa

O her zaman en yüksek platformlu topuklarla güzel görünür ve bir şekilde onları incelikle yürümenin kolay görünmesini sağlar. Zebra şeritli ve leopar desenli ayakkabılar da Boğa kadının da oldukça şık durur. Önemli olan kaliteli bir ayakkabı olmasıdır.

İkizler

Çok ayakkabısı olacaktır. Bantlı sandaletleriyle bile çekici olduğunu düşünür. Bağlı ayakkabıları da oldukça sevimli bulacaktır.

Yengeç

Sevecen, duygusal ve nazik Yengeç kadını için, gladyatör tipi düz sandaletler bir çift muhteşem görünümlü ayak demektir. Sevdikleriyle zaman geçirirken rahat etmek ister.

Aslan

Şık olmayı ve yaşamayı seven bir Aslan kadını için ayakkabı oldukça önemlidir çünkü ayakkabı kötü olursa, bütün kıyafet batabilir. Cesur renklerde, gösterişli, topuklu ve marka ayakkabıları tercih edecektir.

Başak

Göze hoş görünen detaylarla mükemmel olan bir ayakkabı arayacaktır. Lacivert, krem, beyaz gibi renkler Başak insanlarının modaya el atmasıyla favori olmuştur. Ayrıca siyah da onlar için oldukça uygundur. Dantel bir ayakkabı, Başak için çok özel olacaktır.

Terazi

Rahatlık ve çekicilik bir arada olduğunda, terazi kadını için ideal olan ayakkabıya ulaşmış olursunuz. Çift renkli ayakkabılar, çekici görünen ama aynı zamanda rahat olan ayakkabılar, onun tercihidir.

Akrep

Bir ayakkabı ne olursa olsun, önce çekici olsun. Onun dolabında pek çok siyah topuklu ayakkabı bulabilirsiniz. Yüksek topuklu çizmeler, ayakkabılar onun için oldukça iyi seçimlerdir.

Yay

Temel kelime rahatlık olacaktır. Bir Yay kadını için moda, eğer ona keyif veriyorsa oldukça eğlencelidir ancak rahatlığıyla mutlaka birleşmelidir.

Oğlak

İşe gidip gelirken rahat edebileceği bir ayakkabı verin Oğlak kadınına, onun için şıklık kadar sağlıklı ve rahat olması da önemlidir. Klasikle modern arasında, kullanımı kolay ve içinde rahat edebilecekleri dolgu topuklar onlara göredir.

Kova

Bir Kova kadını için ayakkabıların renkleri önemlidir. Bacakları ve kıyafeti güzel gösterecek ayakkabılar giyerler. Bazen rahat olmasa da, güzel göstermesi yeterli olacaktır. Seksi ve renkli ayakkabıları Kova kadınlarına rahatlıkla sunabilirsiniz.

Balık

Balık burcu insanının ayaklarıyla ilgili şikâyetleri fazladır bu yüzden ayakkabının rahat olması ve konforlu olması çok önemlidir. Babet, spor ayakkabı, az topuklu ayakkabılar balık kadını için idealdir.

 

More from the blog

Ay burcun neler söylüyor?

Nedir bu ay burcu? Güneş burcumuz mu bizi yansıtır, yükselenimiz mi yoksa ay burcumuz mu? tüm bunların cevabı için aşağıdaki yazımıza göz atınız.  Astrolojik anlamda...

Burcunun Kadını Mısın?

Burcunun özelliklerini taşıyor musun? Mesela ikizlerin içinde tam 10 farklı kadın yaşıyor!

Burçlara göre ilk randevu sırları

Kişiliğimize ve zevklerimize kadar bizi etkileyen burçlar, söz konusu ilk buluşmadaki ruh hali olduğunda yine devreye giriyor. İşte burçlara göre ilk randevu sırları:

Burcuna Göre Erkeler Ne İster?

Her erkeğin mizacı, karakteri, yetişme ortamı ve çevresel faktörünün kişiliğine verdiği etki farklı olsa da burçlarına göre de bir erkeği tanımak, isteklerini görebilmek mümkün.