Burcuna göre seks gücünü öğren!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Burçlar insanların davranış biçimi, karakteri, düşünce yapısı gibi birçok özelliği açığa çıkarır. Bunların arasına şimdi seks performanslarını da ekleyelim.

Sizce hangi burç daha seksi, hangi burç seksten uzak? İşte yanıtları…

Koç burcu

Koç burcu karşı konulmaz ve seksidir. Onun cinsellikten çok hoşlandığını en başta belirtelim. Eğer günü çok aktif geçtiyse onu neşelendirmek biraz zor olabilir. Fakat bunun üstesinden en seksi halinizle ve minik seksi oyunlar oynayarak gelebilirsiniz.

Boğa burcu

Sevgi doludur. Seks sırasında da bu sevgi ve şefkatle sizi sarabilir. Hayatı sever ve hem kendisinin, hem de sevdiğinin keyif almasını ister, önemser. Seks anında onunla harika anlar geçireceğinize emin olun.

İkizler burcu

Eğer onun morali güzelse seks anında sizi havalara uçurabilir. Fakat buluşma öncesi ona birkaç seksi kelime söyleyin. Bu onun heyecanını arttıracak ve moralini düzeltecek. Sonrası harika olacak.

Yengeç burcu

Çok kırılgan ve narin olurlar. Duygusallık seksten daha önemlidir onlar için. Seks anından önce duygusal ve dram içerikli konular ilgisini çeker. Onu eşsiz bir partner yapmak için sizin de seks konusunda mükemmel olmanız gerekiyor. İşte o zaman o size uyacaktır.

Aslan burcu

Partneriniz her zaman onu arzulamanızı ister. Bunu ona bir mesajla ya da birkaç cümleyle hissettirebilirsiniz. Lüksü ve temizliği seven aslan yatakta eşsiz bir partnerdir. Seks sırasında sizi çok fazla mutlu edeceğine emin olun.

Başak burcu

Eğer onu tahrik etmek istiyorsanız temiz bir koku seçin. Bir çiçek kokusu ya da bir bitki. Hangisini seviyorsa odayı o kokuyla doldurun. Bu cinsel güdülerini arttıracaktır. Eğer zeki biriyseniz bu onu daha da tahrik edecek. Seks sırasında bunlar birleşince mükemmel anlar yaşayacaksınız.

Terazi burcu

Geleneksel yöntemlerden asla sıkılmazlar. Fantazi dünyaları da geniş olduğu için bu gibi tekliflerinizi de geri çevirmeyeceklerdir. Onu tahrik etmek istiyorsanız sıcakkanlı ve sevecen davranın. Cinsel gücünün arttığını görecek, onunla unutulmaz bir seks yaşayacaksınız.

Akrep burcu

Kontrolü elinde başarıyla tutabilen tek burçtur. Siz ona güven veriyorsanız eğer, mükemmel bir seks sizi bekler. Bunun için ona olabildiğince güvenin ve en önemlisi siz ona güven verin. Seks yaşamınız inanılmaz canlanacak.

Yay burcu

Her ne olursa olsun kontrolü kendi ellerinde isterler. Tek gecelik seks yaşamlarını severler. Onlar için seyahat gibi güzel alternatifller cinsel güçlerini arttırmanın bir basamağıdır. Yine de onlar mükemmel birer seks partneridir.

Oğlak burcu

İş hayatları seks hayatlarından daha öndedir. Fakat partnerinin haz almasını istediği için ona karşı olumlu yaklaşırlar. Kısacası onların seks performanı sizinkine göre değişkenlik gösterir.

Kova burcu

Ufak bir seks içerikli söz dahi onların cinsel güdülerini arttırmaya yeter. Seks onlar için düşünceyle başlar. Siz ne kadar onun zıttıysanız (görüş, davranış) oda o kadar seksi anlar yaşatacaktır size.

Balık burcu

Farklıdır. Partneri için yapamayacağı şey yoktur. Yeterki seks öncesi ona duygusal anlar yaşatın. Sizin mükemmel bir seks partneriniz var. O sizin elinizin içinde, azıcık sevgi sözcüğü ve doyumsuz seks arzusu…

Kaynak: elmaelma.com

More from the blog

Jel Tırnağın Artıları Ve Eksileri Nelerdir?

Jel tırnak son dönemlerde oldukça popüler hale gelen bir tırnak uygulaması işlemidir. Ellerin bakımlı ve bir o kadar hoş görünmesine neden olan en önemli...

Kolojen nedir?Kolojen Takviyesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Anti-Aging sektör pazarında sıklıkla karşımıza çıkan kolojen insan vücudunda bulunan proteinlerin en büyüğü olup;Kemik,kas deri,kan damarları gibi hemen hemen tüm vücutta bulunmaktadır. Kolojen Vücudumuzdaki Görevleri...

Hasar görmüş cilt ve yaralar için Galebe Onarıcı Krem

Üstün AR-GE gücü ile yeniliklerin öncüsü Uraw, Galebe Onarıcı Kremin özelleştirilmiş formülü ile hasar görmüş cilt ve yaralara çözüm olmaya hazır.  Vücudumuzdaki en büyük organ...

Kore Kozmetik Ürünleri Nelerdir?

Kore kozmetik ürünleri ilk olarak Güney Kore kadınlarının, ardından da tüm dünya kadınlarının memnuniyet duyarak kullandıkları cilt bakım güzellik ürünleridir. Pürüzsüz ve parlak ciltleri...