Burcuna Göre Erkeler Ne İster?

tarafından
260
Burcuna Göre Erkeler Ne İster?
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Her erkeğin mizacı, karakteri, yetişme ortamı ve çevresel faktörünün kişiliğine verdiği etki farklı olsa da burçlarına göre de bir erkeği tanımak, isteklerini görebilmek mümkün.

koc-burcu-erkegi

Koç burcu erkeği

Mars yönetici gezegeni koç burcu erkeğini enerjik dinamik hareketleri yerinde duramayan kıpır kıpır yapısıyla uzaktan tanımamak mümkün değil. Eğer koç burcu bir sevgiliniz varsa sizi oldukça şımartacak sürprizleriyle başınızı döndürecektir. Kendisi gibi ilgi odağı olan bir bayan dikkatini çeker ve kur yapmaktan asla çekinmezler. Her ne kadar ilk tercihleri ilgi çekici, otoriter bayanlar olsa da zamanla kendi gücünü sınırlayacak baskılayacak kadınlarla yapamayacaktır. O halde bir koç burcu erkeğiyle anlaşmak nasıl mümkün olur?

Değişken yapıda iseniz koç burcu sizin için ideal durağanlıktan hoşlanmayan koç erkeleri kimi zaman ehlileştirilmek ister ona dikte etmeden usulca ikna edilmek, çözümlerin kendisinde olduğunu hissettirerek istediğiniz amaca ulaşabileceksiniz. Eğer bir koç erkeği patronunuz var ise dakik planlı ve titiz olmakta fayda var. Zira çok fazla sabır gösteremeyebilirler.

Boğa burcu erkeği

İkizler burcu erkeği

Yengeç Burcu Erkeği

Aslan Burcu Erkeği

Başak Burcu Erkeği

Terazi Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği

Yay Burcu Erkeği

Oğlak Burcu Erkeği

Kova Burcu Erkeği

Balık Burcu Erkeği
Haberimizde aşağıda yer alan numaralandırılmış sayfalardan da ilerleyebilirsiniz.