Burçların Etkileri

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Son zamanlarda burçlar hayatımızda daha büyük bir yer edindi. Hatta birçok insanın hayatına astroloji dünyası yön veriyor. Birlikteliklerini burç uyumuna göre seçenler, hayatlarını burç yorumlarına göre şekillendirenler, bu yorumlara göre ev alanlar, iş kuranlar, zam isteyenler, seyahate çıkanlar, sağlık konularına dikkat edenler ve daha niceleri var. Her gün haber okur gibi astroloji yorumlarını okuyup takip ediyorlar. İnsanlar için günlük yapılması gereken davranışlar arasında yerini çoktan almış durumda. Günlük, haftalık, aylık olarak yorumlanan burçlar insanların hayatlarında tahminler oluşturuyor.

Burçlar artık işe alımlarda bile etkili. Bazı firmalar başvuruları değerlendirirken ilk olarak adayların burçlarına bakıyor. İnsanlar burçların kişilikler üzerindeki etkisini kabullenmiş durumda. Çoğu anne adayı bebeğinin burcunu belirlemek için sezaryenle erken doğum bile yapıyor. Bu kadar hayatımıza girmiş olan burçlar için yapılan yorumların astroloji konusunda bilgili, deneyimli yorumcular tarafından yapılması da çok çok önemli.

Hayatımızın bir parçası haline gelen burç yorumlarına olan ilgi öncelikle astrologların başarısı. Sıradan birinin yorumları yerine tanınmış, kendini astroloji konusunda kanıtlamış kişilerin verdiği bilgiler, yorumlar daha çok önemseniyor. Neotempo burç yorumlarını dünyanın en ünlü astroloğu, kitaplarıyla en çok satanlar listesinde yerini koruyan Susan Miller’den alıyor. Neotempo bu hamlesiyle bir adım önde başlamış. Her ay 6 milyon insanın takibe aldığı ve çok sevilen astroloğun yorumlarını bize sunuyor.

Neotempo’nun burçlar kategorisinden Susan Miller’in eşsiz astroloji yorumlarını okuyup olacaklar hakkında fikir edinebilir, yapmamız gerekenleri ya da yapmamız gerekenleri öğrenebiliriz. Susan Miller her ay için ayrı ayrı burçları yorumlamış. Yorumlar uzun uzun açıklanmış. Astrolojideki değişimlerin burçlara etkileri anlatılarak yorumların sebepleri anlatılmış. Koca bir ayı yorumlayan Susan Miller bol bol tavsiyelerde de bulunmaktan kaçınmıyor. Genellikle doğru çıkan tahminlerde bulunuyor. Tabi bazen olmadığı da oluyor. Susan Miller evli, bekâr, ilişkisi olan her insana göre yorumlamalarda bulunmuş. Alternatifli yorumda bulunması da ayrıca bir artı oluşturuyor. Neotempo’nun burç yorumlarını takip ederek aylık yorumlarla en gerçekçi, uzun anlatımlarla Susan Miller yorumlarına ulaşabilirsiniz. Buradaki tahminlere dönüp bakınca çoğunun gerçekleştiğini göreceksiniz.

More from the blog

Ay burcun neler söylüyor?

Nedir bu ay burcu? Güneş burcumuz mu bizi yansıtır, yükselenimiz mi yoksa ay burcumuz mu? tüm bunların cevabı için aşağıdaki yazımıza göz atınız.  Astrolojik anlamda...

Ay Burcunun Önemi ve Bize Verdiği Özellikler

Ay burcu dişildir bu yüzden erkek haritalarında eş ya da anneyle alakalı bilgileri bize verir.

Venüs ile Jüpiter Buluşması Yeni Bir Lider Getirecek

Vedik (Hint) Astroloji sistemine göre 15 Temmuz 2015 tarihinde bolluk, şans, bereket, para, zenginlik, uzun yolculuklar, hukuk, inanç, spiritüellik gibi konulardan sorumlu gezegen Jüpiter...