Burçlara göre terk etme şekilleri

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Burçların ayrılık üzerinde etkisi terk etme şekillerini de etkiliyor. İşte burçlara göre terk etme şekilleri…

Koç: Koç erkeklerinin sürekli aklı karışıktır. Koç burcu ne istediğini bilmez, sizi bu gün ister, yarın bundan pişmanlık duyar, sonra yine ister ama daha sonra yine pişmanlık duyar. Koç burçları garantici oldukları için ilişkiye başlamadan önce; ‘Hey kadınım ben ilişki başı yaşayan bir erkek değilim!’ Telkininde bulunur. Terk size rahatlıkla; ‘Ben söylemiştim baştan’ diyebilir. Siz bu burçla savaş yapmak isterseniz de başaramaz. Öyle kayıtsız kalır ki, siz sinir krizi geçirirken size ‘ama ben böyleyim’ diye soğuk bir cevap vermesi mümkündür.

Boğa: Boğa burcu erkeğini 100 metreden tanımanız mümkündür. İlişkiye başlarken siz tamamen Afrodit’sinizdir. Size tapınma derecesinde âşıkmış gibi davranır. Duyguları o kadar hızlı hareket eder ki, size âşık olan adam, kısa bir süre sonra bir bakmışsınız Ares oluvermiş. Sizden beklentileri yüksektir. Sizin de onu şımartmanızı ve ona tapmanızı ister. Siz ona bulursanız bile muhakkak bir hata görecek. Lakin Boğa burcu erkekleri ayrılma özürlü, bunun yerine hayatı size zindan edip sizi kaçırmayı yollarını bulacak.

İkizler: ‘İkizler burcu değişkendir’ klişesini bir kenara bırakalım, bu burçla bir ilişki yaşamak Harikulade, sizi sever, ama size olan sevgisini nefreti göstermekten zevk duymaktadır. Sizi oyuncağıymışçasına kullanılan, bir süre sonra bu oyuncaktan sıkılınca başka bir oyuncağa geçmesi olağandır. Sizden ayrılmak istemez, istemez ama birçok ilişkiye de açık davranır. O sizi tüketmeden, ayrılık sinyali aldığınızda arkanıza bakmadan kaçmanın gerekir.

1
2
3
4
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.