Burçlara göre stil önerileri

Burçlara göre stil önerileri
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Stilinizi yıldızlar belirliyor. İşte burçlara göre stil önerileri

KOÇ

Bağımsız ruhlu Koçlar daima yeni modeller ve markalar dener ve başarılı sonuç alırlar. Burberry’nin baskılı tavşan kürkü ceketini kusursuz taşıyacaklarından emin olabilirsiniz. Kalabalıklar içinde hemen göze çarpan Koçlar, düzgün ve yapılı vücutları ve güleç yüzleriyle her zaman enerjik ve canlıdır. Akla hemen gelen isimler Victoria Beckham, Elle Macpherson, Keira Knightley. Bu burcun insanlarının çekiciliği biraz da fazlaca düşünmeden içgüdülerine göre harekete geçmelerinde yatar. Kıyafetleri cesur, atılgan ve hareket kabiliyetine engel olmayan giysilerdir. Zira yüksek ökçeleri olsun olmasın hızlı ve dinamiktirler.

Doğuştan maceracı ruhlarıyla moda hedeflerine ulaşırken uzunluk, darlık/genişlik, süs-gösteriş, ne söz konusu olursa olsun sendelemezler. Kariyerleri gereği klasik giysiler giymek zorunda olsalar bile ruhlarındaki özgüven ve cesaret, dudaklarında Chanel Rouge Allure sınırları zorlamalarını, kuralları eğip bükmelerini sağlar. Tweed’ler ve iri grafik desenlerden kaçındıklarını da unutmamak lazım.

a1

Ortamın yıldızı Koç, muhteşem mizah anlayışının etkisiyle şok edici şeyler de giyebilir. Lady Gaga bu burçta doğmuştur. Koç’un ruhu ve enerjisinden (Vivien Westwood ve Marc Jacobs’ı düşünün) uzak bir moda anlayışı ruhsuz ve hüzünlü olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.