Burçlara göre patronunuzun özellikleri

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Patronunuzun burç özelliklerine göre nasıl davranmanız gerektiğini öğrenin ve iş hayatınızda başarıyı yakalayın.

222 (1)

Koç Burcu Patron

Doğuştan yönetici özellikleri taşır. Tam bir işkoliktir. Zam alabilmek için, gerektiğinde 24 saat çalışın. Kovulmak istiyorsanız, görüşlerinizi sakınmadan açıklayın.

Boğa Burcu Patron

Geleneklere sıkı sıkı bağlıdır. Zam alabilmek için, teknolojiyi sevmediğinizi söyleyin. Kovulmak istiyorsanız, karşı masadaki arkadaşınızla sürekli telefonda konuşun.

İkizler Burcu Patron

Eğlenmeyi çalışmaya tercih eder. Zam alabilmek için, patronu arayanlara onun toplantı için dışarı çıktığını söylemelisiniz. Kovulmak istiyorsanız, onu arayanlara arkadaşlarıyla buluştuğunu söyleyin.

More from the blog

Burcunun Kadını Mısın?

Burcunun özelliklerini taşıyor musun? Mesela ikizlerin içinde tam 10 farklı kadın yaşıyor!

Burçlara göre ilk randevu sırları

Kişiliğimize ve zevklerimize kadar bizi etkileyen burçlar, söz konusu ilk buluşmadaki ruh hali olduğunda yine devreye giriyor. İşte burçlara göre ilk randevu sırları:

Burcuna Göre Erkeler Ne İster?

Her erkeğin mizacı, karakteri, yetişme ortamı ve çevresel faktörünün kişiliğine verdiği etki farklı olsa da burçlarına göre de bir erkeği tanımak, isteklerini görebilmek mümkün.

Burçlara göre Moda Rehberi

Burçlara göre moda rehberi ile modaya başka bir pencereden bakacaksanız. Çünkü karakteri etkilediği düşünülen burçların modayı etkilememesi mümkün değil.