Burçlara göre Moda Rehberi

tarafından
253
Burçlara göre Moda Rehberi
3.00 avg. rating (70% score) - 2 votes

Burçlara göre moda rehberi ile modaya başka bir pencereden bakacaksanız. Çünkü karakteri etkilediği düşünülen burçların modayı etkilememesi mümkün değil.

Doğru giyinmenin püf noktaları ile ilgili pek çok yazı bulabilirsiniz.  Bu yazıların bazıları bedensel özelliklere dikkat çekerken bazıları evrensel renklerin moda içerisindeki yansımasını baz alacaktır. Bu yüzden iyi giyinmek için önünüzde yelpazesi oldukça geniş bir kriter ağı var. Biz de şimdi sizlere burçlara göre giyinme rehberi sunarak modaya başka bir pencereden bakmanızı sağlayacağız. Çünkü karakteri oluşturduğu ve etkilediği düşünülen burçların modayı etkilememesi mümkün değildi.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Burcuna göre kadınlar

Ateş ve Toprak Grupları İçin Moda

Koç, Yay ve Aslan’dan oluşan ateş grupları canlı kişilikleri ve macera sever yapıları ile oldukça dikkat çekicidirler.  Bu yüzden kapalı mekanlara tıkılıp kalmaktan hoşlanmayan bu burçlar giyim konusunda da rahatlıklarından ödün vermeyeceklerdir.

Koç kadınının giyim stili iddialıdır. Kırmızı rengi seven bu kadın modern ve sade olan her kıyafeti bakışlarının gücü ile doruklara taşır. Aslan kadınının renkleri sarıdan kırmızıya alevi ve ateşi çağrıştıran tonlarda gezinir. Kullandığı parçalarda ise gerek giyim ürünü gerek aksesuar olsun tercihini özel tasarımlardan yana kullanmaktadır.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Burçlara göre dekorasyon önerileri

Yay kadını telaşsız görünür ve bu sakinlik giyim tercihine de yansır. Genelde sportif tarzları seçen yay kadını için ideal renk tonu mordur.

Toprak grubu içinde yer alan boğa kadını giyim stili söz konusu olunca sabır ve disiplinine kaliteyi eklemeyi iyi bilir.

İnce ayrıntıları herkesten önce fark eden Başak kadını için giyinme rehberi bizi renk olarak öncelikle beyaza doğru sürükler. Temizlik ve titizlik abidesi bu kadın için giyimde gösterişten ziyade asillik önemlidir.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Burcunuza göre şifalı bitkiler ve diyet

Kendinden emin oğlak kadını için giyim tarzı kendini sakladığı bir alan gibidir. Bu yüzden zarafetinden asla ödün vermeyecektir.

Burçlara göre Moda Rehberi

Burçlara göre Moda Rehberi

Hava ve Su Grupları İçin Moda

Hava gruplarının moda rengi sarı ve türkuazdır. Bu grupta yer alan ikizler kadını abiyeye bile sportif detay eklemenin bir yolunu bulur. Terazi kadını için giyim kendini ifade edebildiği bir alan olarak öne çıkar. Bu yüzden en cesur giyim tarzını ve en iddialı aksesuarları terazide görebilirsiniz. Mavinin tonlarını seven Kova kadını trendleri takip eden değil başlatan olmak ister. Su gruplarının hüzünlü burcu Yengeç beyaz ve gümüşten vazgeçmez. Akrep kadını kırmızıyı en iyi taşıyan burçtur. Balık burcu kadını için mavi ve yeşil önceliklidir.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz:  Burçların Yatak Odası Sırları