Burçlara Göre Karakter Analizi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

‘Burcunu biliyorsun! Peki, ya özelliklerini? Sana uğur getirecek numara, gün ve çiçeği; pozitif ve negatif yönlerini, hayata bakışın hakkında ipuçlarını öğrenmeye ne dersin? Hatta, sadece senin değil sevdiklerinin burçlarına da bakabilir, böylece onları daha yakından tanıyabilirsin. O halde,ilerlemeye burçlara göre karakter analizi için devam et!

 

Koç  21 Mart – 19 Nisan

Kilit noktası: Kendini araması

Grubun: Ateş

Uğurlu günün: Salı

Uğurlu sayısın: 9

Uğurlu günleri: 3 Ocak, 9 Şubat, 6 Mart

Pozitif yönün: Cesur ve çok enerjik olman

Negatif yönün: Çabuk sinirlenmen, aceleci davranman

Burçtaşın: Emre Altuğ (14 Nisan), Georg Listing-Tokio Hotel (31 Mart), Arda Kural (12 Nisan), Reese Witherspoon (22 Mart), Keira Knightly (26 Mart), Jesse Mc Cartney (9 Nisan), Mandy Moore (10 Nisan), Sarah Michelle Gellar (14 Nisan), Jennifer Garner (17 Nisan), Hayden Christensen (19 Nisan), James Franco (19 Nisan), Jess Mc Cartney (9 Nisan), Şebnem Ferah (12 Nisan)

Uğur ağacın: Meşe
Cesur ve güçlü bir yapın var. Acıma duygun fazla yok. Sürekli hareket halindesin, boş durmayı sevmiyorsun.

Gezegenin: Mars
Asla sönmeyen ateşini, kızıl gezegen Mars’tan almışsın.

Çiçeğin: Sümbül
Koçun zamanı ilkbahar olduğu için bu dönemde sümbül ile mutlu olur. Pembe, mavi, mor ve beyaz renkler onu büyüler.
Ruhunda lider olma özelliği var. Etrafındakiler seni canlı, aktif ve enerjik bir insan olarak biliyor. Pratik bir zekaya sahip olmana rağmen, dikkatsiz ve aceleci davranarak hatalar yapabiliyorsun. Cesur oluşun çevrenden takdir topluyor. Yaptığın kıskançlıklar ilişkilerine zarar verebiliyor. Araştırmaya çok meraklısın. Şık olmak ve dikkat çekmek için elinden gelen her şeyi yapıyorsun.

More from the blog

Burcunun Kadını Mısın?

Burcunun özelliklerini taşıyor musun? Mesela ikizlerin içinde tam 10 farklı kadın yaşıyor!

Burçlara göre ilk randevu sırları

Kişiliğimize ve zevklerimize kadar bizi etkileyen burçlar, söz konusu ilk buluşmadaki ruh hali olduğunda yine devreye giriyor. İşte burçlara göre ilk randevu sırları:

Burcuna Göre Erkeler Ne İster?

Her erkeğin mizacı, karakteri, yetişme ortamı ve çevresel faktörünün kişiliğine verdiği etki farklı olsa da burçlarına göre de bir erkeği tanımak, isteklerini görebilmek mümkün.

Burçlara göre Moda Rehberi

Burçlara göre moda rehberi ile modaya başka bir pencereden bakacaksanız. Çünkü karakteri etkilediği düşünülen burçların modayı etkilememesi mümkün değil.