Burçlara göre evlilik hayalleri

1.00 avg. rating (56% score) - 1 vote

Kova

Farklı ve devrimci bir düğün ister kova kadını. Belki bir sirk çadırında veya boş bir yüzme havuzunda…

Hayalindeki balayı: Kova kadınının balayı hayali eşine bağlıdır. Eşi ne yapmak isterse onu yapacaktır; bu konuyla ilgilenmediği için değil, her konu ilgisini çektiği için!

Düğün hediyesi: Kova kadınına yeni çıkan bir kitap, web tasarımı veya ilginç tasarımlı cep telefonlarını düğün hediyesi olarak alabilirsiniz. Teknoloji Kova kadınının en büyük ilgi alanlarından birisidir.

Sizi ne bekliyor: Bir kere evliliğe ve anneliğe teslim olmuş olsa da, her zaman gizemli bir tarafları olacaktır. Bunun yanında harika bir arkadaş ve partner olmakla beraber yaratıcılığı da ev ortamını renklendirecektir.

Burçlara göre evlilik hayalleri
Burçlara göre evlilik hayalleri

Balık

Şiirlerin okunduğu, renkli renkli çelenklerin kabul edildiği romantik bir düğün Balık kadının hayalidir.

Hayalindeki balayı: Rüzgarda uçuşan saçlarının eşi tarafından okşandığı, birbirlerine öpücükler gönderdikleri en az düğün kadar romantik bir balayı. Balık kadını için balayı tutkulu bir aşktır…

Düğün hediyesi: Balık kadını pratiktir ve pratik bir kadın her zaman kullanabileceği hediyeler almayı sever. Bir seyahat çantası mükemmel olacaktır.

Sizi ne bekliyor: Her şeyiyle eşinin yanında olacak başka bir kadın daha yoktur muhtemelen. Balık kadını eşiyle her konuda ilgilenir; onun problemlerini dinler ve çoğu zaman yararlı tavsiyeler verir. Fakat mutfakla arası pek iyi değildir.

Burçlara göre evlilik hayalleri
Burçlara göre evlilik hayalleri

 

 

 

 

1
2
3
4
5
6
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.