Burca Göre Bebek Karakterleri

4.00 avg. rating (84% score) - 2 votes

Hangi burç bebek daha erken konuşur ya da hangisi daha yaramaz, merak ediyor musunuz? İşte burclarına göre bebek karakterleri..

İkizler bebeği erken mi konuşur? Evet bildiniz.

Kova burcu bebeği sizin bilgisayarınıza daha küçücük yaşlarda ortak mı olur?  Ne yaparsınız, bu ufaklıklar doğuştan teknolojiye yeteneklidirler.

Yıldızlar bebeğinizin kişiliği hakkında size müthiş ipuçları sunar. Belki de bebeğiniz geleceğin yöneticisi olacak, Aslan burcu ise neden olmasın?

Ya da bebeğiniz bütün gece ağlayıp sizi de uykusuz mu bırakacak? Bu bir Yengeç bebeği mi yoksa.

Besleme konusunda ipuçları da bebeğinizin burcuna göre farklı farklı olabilir. Siz en iyisi bebeğinizin burcuna ait bilgilere bir göz atın.

İşte bebeklerin burçlarına dair bilgiler…

More from the blog

İstanbul Çocuk Eğlence Merkezleri

Oyun oynamak, çocukların hem gelişiminde hem de sosyalleşmesinde çok önemli bir yer kaplar. Ailelerin, çocuklarının oyun oynaması için tercih ettiği en yaygın mekanlardan biri...

Mışıl Mışıl Uykular İçin Çocuk Yatağı Nasıl Seçilir?

Çocuklarınızın odalarını dekore ederken, seçtiğiniz mobilyaların estetik görünümünün yanı sıra, satın alacağınız çocuk yatağı modeli de oldukça önemli bir yer tutar. Onlar için yarattığınız özel alanın en...

Çocuklar Süt Sevmiyor mu?

İlk olarak ambalajlı sütler, şu an ortalıkta gezen çiğ sütlere göre denetimli ve kontrollü olduğu için kesinlikle ama kesinlikle daha güvenli ve sağlıklıymış.

En güzel erkek bebek isimleri 2018

Bu haberimizde siz değerli okuyucularımız ile birlikte en güzel erkek bebek isimleri 2018 yılı önerileri üzerinde durmak istedik.