Burberry 2013 Şeffaf Blaze Çantaları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Burberry’nin 2013 yazına damgasını vuracak çantasını artık biliyorsunuz! İşte karşınızda Şeffaf Burberry Blaze Çantaları.

Şeffaf modasının geçtiğimiz yıllarda da revaçta olduğunu görmüştük. Fakat bu sene şeffafın yeri bir başka olacak. Önümüzdeki koskoca yazı sadece Mulberry’nin Willow Tote‘u ve Burberry Blaze Çantaları ile geçirebilirsiniz. Çünkü bu iki çanta da hem çok kullanışlı hem çok trendy hem de çok işlevsel.

Burberry’nin 2013 koleksiyonunda yer alan Burberry Blaze çantaları metalik renkler, deriler, ve şeffaflar olarak karşımıza çıktı. İçinde minik bir kesenin bulunduğu Burberry Blaze Bag‘leri her kıyafetinizle kombinleyebilirsiniz. Özellikle mor, turuncu, kırmızı ve altın renkte olanlarıyla yaz geceleri tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

Şeffaf olan Burberry Blaze’lerin kenarları ve sapları ya metalik deriden ve mat deriden olmak üzere ikiye ayrılıyor. Biz ikisini de çok sevdik!

Güneş gözlüklerimiz, skinny jeanimiz, topuklu ayakkabılarımız ve Burberry Blaze’imizle yaza hazırız! Bu çantayı kullanamak için yazın gelmesini dört gözle bekliyoruz!

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.