Burberry 2013 Şeffaf Blaze Çantaları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Burberry’nin 2013 yazına damgasını vuracak çantasını artık biliyorsunuz! İşte karşınızda Şeffaf Burberry Blaze Çantaları.

Şeffaf modasının geçtiğimiz yıllarda da revaçta olduğunu görmüştük. Fakat bu sene şeffafın yeri bir başka olacak. Önümüzdeki koskoca yazı sadece Mulberry’nin Willow Tote‘u ve Burberry Blaze Çantaları ile geçirebilirsiniz. Çünkü bu iki çanta da hem çok kullanışlı hem çok trendy hem de çok işlevsel.

Burberry’nin 2013 koleksiyonunda yer alan Burberry Blaze çantaları metalik renkler, deriler, ve şeffaflar olarak karşımıza çıktı. İçinde minik bir kesenin bulunduğu Burberry Blaze Bag‘leri her kıyafetinizle kombinleyebilirsiniz. Özellikle mor, turuncu, kırmızı ve altın renkte olanlarıyla yaz geceleri tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

Şeffaf olan Burberry Blaze’lerin kenarları ve sapları ya metalik deriden ve mat deriden olmak üzere ikiye ayrılıyor. Biz ikisini de çok sevdik!

Güneş gözlüklerimiz, skinny jeanimiz, topuklu ayakkabılarımız ve Burberry Blaze’imizle yaza hazırız! Bu çantayı kullanamak için yazın gelmesini dört gözle bekliyoruz!

 

More from the blog

Çocuk odası dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler

Çocukları için yatak odası hazırlamanın heyecanını yaşayan ebeveynlerin, çocuk odası dekorasyonu için bu faktörleri göz önünde bulundurmaları gerekiyor.

2019 Yılı Mutfak Trendleri

Mimar Figen Erdağ Demircan 2019 trendleriyle mutfak yenilemek isteyenler için ipuçları verdi. İşte 2019 Mutfak Trendleri...

Derin ve huzurlu uykunun sırrı hangi renklerde saklı?

Günün yorgunluğunu unutturan derin bir uyku, huzur veren yatak odası dekorasyonu ve keyif dolu sabahlar…

Sevginizi göstermek için en güzel araç altın kolyeler

Altın kolyeler, tarihi eskilere dayansa da asıl değerini son dönemlerde kazanmıştır. Her geçen gün modellerine yenisini ekleyerek sonsuz bir model yelpazesine sahip olmaktadır.