Burak Özçivit ve Kerem Bürsin’in Filmi Can Feda Geliyor

tarafından
521
Burak Özçivit ve Kerem Bürsin’in Filmi Can Feda Geliyor
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Sinema haberleri son dönemlerde çok hareketli. Uluslararası sinema piyasasında olduğu gibi ülkemiz yapımlarında da çok ciddi bir hareketlilik söz konusu demek yanlış olmaz sanırım. Türk sinemasının son dönemde yükselen iki değeri kısa zaman içerisinde askeri bir film ile yeniden karşımıza çıkarak bizlere yeni heyecanlar yaşatacak.

Kerem Bürsin ve Burak Özçivit filmi büyük bir özveri ile seçerek aynı kadroda buluştular. Bu film tam anlamı ile aksiyon ve hareketlilik dolu askeri projelerden birisi olacak. Son dönemde yükselen televizyonda askeri projeler zihniyetine mükemmel bir ikili ile bir yenisi daha ekleniyor. Mükemmel bir film projesi kısa zaman içerisinde bizlerle olacak.

Can Feda Filmi Geliyor

TAFF Pictures sponsorluğu ile yapılan çekimlerde muazzam efektler kullanıldı. TSK askerini canlandıran iki ünlü isim. Burak Özçivit, Kara Kuvvetleri askeri olarak karşımıza çıktığı gibi Kerem Bürsin ise Hava Kuvvetleri askeri pilotu olarak karşımıza çıkacağı bu proje çok ciddi anlamda ilgi görecek şekilde hazırlandı.

Can Feda filmi vizyon tarihi de netleşti. 23 Şubat 2018 tarihi itibari ile vizyona girecek filmin yönetmen koltuğunda ise Zafer Külünk oturuyor. Filmin kadrosu ile alakalı henüz net bilgiler gelmedi ancak yakın bir zaman dilimi içerisinde bu konu ile alakalı da en net seçenekleri siz değerli okuyucularımıza sunacağız.