Bulaşık süngerinizin temiz kalması için!

Üstün fiber teknolojisiyle bulaşıkları çizmeden mükemmel temizleyen Yeni Scotch-Brite™ Kir Tutmaz Sünger’in eşsiz yüzeyine, inatçı yemek artıkları dahil hiçbir şey tutunamıyor.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

50368Dünyanın en yenilikçi şirketleri arasında yer alan 3M,müşterilerinden ilham alarak geliştirdiği, hayatı kolaylaştıran inovatif ürün ve çözümlerine, yenilerini eklemeyi sürdürüyor. Bulaşık yıkarken karşılaşılan en can sıkıcı sorunlardan biri olan süngerinin üzerinde kalan yemek artıklarını çıkarmakla uğraşmak, Scotch-Brite™  Kir Tutmaz Sünger sayesinde tarihe karışıyor.
Amerika’dan sonra Fransa ve Türkiye’de ilk defa lanse edilen Scotch-Brite™ Kir Tutmaz Sünger, sıradan bir bulaşık süngerinden çok daha fazlası… Üstün fiber teknolojisiyle bulaşıkları çizmeden mükemmel temizleyen Scotch-Brite™ Kir Tutmaz Sünger’in özel fiberlerden imal edilen eşsiz yüzeyine, pirinç, makarna ve hamur işi gibi inatçı yemek artıkları dahil hiçbir şey tutunamıyor.

Scotch-Brite™ Kir Tutmaz Sünger’i temizlemek için sadece birkaç saniye suyun altında tutmak yeterli oluyor.

Temizlik ürünleri pazarındaki yenilikçi ve lider markası Scotch-Brite

3M’in temizlik ürünleri pazarındaki yenilikçi ve lider markası Scotch-Brite, komple ev temizliği için pratik çözümler sunuyor. Scotch-Brite Ev Bakım ürünleri ailesinde; Ovma, Pratik Sünger, Tüy Toplayıcı, Yüzey Temizleyici, Vitro, WC Temizleyici, Silme, Mikrofiber, Eldiven, Yer Bakım, Silsüpür, Set Paspas ürün grupları yer alıyor. Geliştirdiği üstün teknolojiler ile mutfak, banyo, cam, yer için temizlik çözümleri üreten Scotch-Brite’ın ürünlerinde dayanıklılık ve performans ön plana çıkıyor.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.