Bulaşan Oje Lekesi Nasıl Çıkarılır?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bugün sizlerle birlikte oje lekesi nasıl çıkarılır sorusunun yanıtını vereceğiz. Türkiye genelinde özellikle son birkaç senelik dilim içerisinde oje lekeleri çok ciddi anlamda sorun haline geldi. Özellikle kurumuş lekeler, çok daha zor çıkarıldığından dolayı kadınlar bu noktada ciddi anlamda çaresiz kalabiliyor ve bizlerde çözüm üretemiyoruz ne yazık ki.

Oje kullanımı hakkında bilinmesi gerekenler hususunda yakında sizler için yeni bir yazı dizisi hazırlayacağız. Bu yazı dizisi, merak ettiğiniz tüm konular hakkında sizlere en kesin şekilde çözümler sunacak. Bu sayede web sitemizin tamamen bilgilendirmeye yönelik içerikleri sayesinde de tüm her şeye sorunsuz şekilde vakıf olabileceksiniz.

Oje Lekesi Nasıl Çıkarılır?

Zor bir işlem değil. Ancak yine de üzerinde durulması gereken bir detay olduğunu ek olarak söylememiz gerekiyor. Oje lekesi nereye bulaştığına bağlı olarak ciddiyet arz eder. Bizde madde madde bu anlamda sizlere bilgiler sunacak ve fikir edineceğiz.

1# Tahtadan Oje Lekesi Nasıl Çıkarılır?

Tahtadan oje lekesi çıkarmak için en önemli etken madde saç spreyi olacaktır. Oje çıkarıcıyı asla kullanmayın. Saç spreyini ojenin yer aldığı noktaya sıkın ve sonrasında 20 saniye kadar beklemenin ardından o bölgeyi biraz sert ve yumuşak ürünler ile silin. Bu işlemi birkaç kere uygulamanız gerekebilir. Kalıcı etki yaratacaktır.

2# Kumaştan Oje Lekesi Nasıl Çıkarılır?

Şimdide kumaş üzerinden nasıl çıkarılacağı üzerinde duralım. Yine yukarıdaki madde de yer alan saç spreyi seçeneği en etkili sonuçları verir. Lekenin yayılmaması bu noktada en önemli başlıklardan birisidir. Ancak kumaşın durumuna göre oje çıkarıcı kimyasalların da etkili seçenekler sunabileceğini söyleyebiliriz sizlere.

3# Saçtan Oje Lekesi Nasıl Çıkarılır?

Aseton dışındaki oje çıkarıcılar bu noktada en büyük dostunuz olacak. Aseton, saçlarınızın yapısına çok ciddi anlamda sorun yaratacaktır ve bu neden dolayısı ile aseton içermeyen bir oje çıkarıcı ile saçlarınızdan sorunsuz bir şekilde oje lekesini çıkarma şansına da sahip olabileceğinizi kesinlikle unutmayın.

4# Halıdan Oje Lekesi Nasıl Çıkarılır?

Belki de en tehlikeli ve sıkıntılı leke tiplerinden birisi olduğunu söylesek sanıyorum ki yanlış olmaz. Halıya bulaşan lekeler her zaman için problem anlamına gelir. Açık renkli halılarda aseton içermeyen oje çıkarıcı kesin çözümü sizlere sunar. Ancak koyu renkli halılarda saç spreyi ya da ispirto kesin çözüm anlamına geliyor. Tabi ki bu uygulamaların ardından halı şampuanı ile halıyı iyice silmek önemli bir madde olacaktır.

More from the blog

Jel Tırnağın Artıları Ve Eksileri Nelerdir?

Jel tırnak son dönemlerde oldukça popüler hale gelen bir tırnak uygulaması işlemidir. Ellerin bakımlı ve bir o kadar hoş görünmesine neden olan en önemli...

Kolojen nedir?Kolojen Takviyesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Anti-Aging sektör pazarında sıklıkla karşımıza çıkan kolojen insan vücudunda bulunan proteinlerin en büyüğü olup;Kemik,kas deri,kan damarları gibi hemen hemen tüm vücutta bulunmaktadır. Kolojen Vücudumuzdaki Görevleri...

Hasar görmüş cilt ve yaralar için Galebe Onarıcı Krem

Üstün AR-GE gücü ile yeniliklerin öncüsü Uraw, Galebe Onarıcı Kremin özelleştirilmiş formülü ile hasar görmüş cilt ve yaralara çözüm olmaya hazır.  Vücudumuzdaki en büyük organ...

Kore Kozmetik Ürünleri Nelerdir?

Kore kozmetik ürünleri ilk olarak Güney Kore kadınlarının, ardından da tüm dünya kadınlarının memnuniyet duyarak kullandıkları cilt bakım güzellik ürünleridir. Pürüzsüz ve parlak ciltleri...