Bu yıl babalar daha “estetik”

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Estetik uygulamaların trendi, erkekler arasında da yaygınlaşıyor. Bu yıl babanızın daha estetik görünmesi için ona yenilenmiş bir görünüm hediye edin.

Daha genç, bakımlı ve iyi görünmek isteyen babalar için bu yılın en anlamlı hediyesi, “estetik” operasyonlardan geçiyor. Kariyer ve sosyal hayattaki özgüvenlerini kazanmak için kadınlar kadar erkekler de plastik ve estetik cerrahiyi tercih ediyor. Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Akın Yücel, erkeklerin en fazla başvurduğu uygulamaların burun estetiği (rinoplasty), göz kapağı cerrahisi, liposuction, meme küçültme (jinekomasti) ve saç ekimi olduğunu söylüyor.

Babanız Neden Daha Çekici Görünmesin?

Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Akın Yücel’e göre estetik operasyonlarda erkeklerin tercihi, hemen işe dönebilecekleri prosedürler. Estetik yaptırma sebepleri ise kariyerini güçlendirmek, güç ve başarı için çekiciliklerini önemsemeleri; kişisel görünümü, işlerini hallederken avantaj olarak kullanmak istemeleri.

Erkek hastalarda estetik operasyonların çok daha dikkatli ve feminenliğe kaçmadan yapılması gerektiğini belirten Prof. Dr. Akın Yücel, olabildiğince doğala yakın fakat çok daha iyi görünmelerini sağlayacak ameliyatları gerçekleştirdiklerinin altını çiziyor.

More from the blog

Yazın burun estetiği yapılır mı?

Yazın burun estetiği yaptırmak istiyor fakat halk arasında yaygın olan dönemsel söylentiler yüzünden tereddüt ediyorsanız, yeterli bilgiye sahip olmak şüphelerinizi giderecektir. Burun Estetiği Nedir? Yüz hatlarını...

Samet Liçina bu sefer Kim’e benzedi

Ünlü sosyal medya fenomeni Samet Liçina, son dönemin popüler uygulaması olan kum saati vücut ve popo ameliyatı için Maya Centrium’da bıçak altına yattı.

Ameliyatsız-Dikişsiz Burun Estetiği İle Tanışmanın Tam Vakti: Burun Dolgusu

Burun dolgusu uygulamasının en güzel yanı ise, işlem yapıldıktan sonra kısa sürede sosyal hayata adapte olabililirsiniz.

Burun Estetiğinde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Genel anlamda burun estetiği görsellik ve sağlık amaçlı yapılmaktadır. Yüzün genel yapısına uygun olması planlanan burun estetik ameliyatları uzmanlar tarafından değerlendirmeye alınıp yapılmaktadır. Burun estetiğinde dikkat etmeniz gerekenler...