Bu yıl babalar daha “estetik”

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Estetik uygulamaların trendi, erkekler arasında da yaygınlaşıyor. Bu yıl babanızın daha estetik görünmesi için ona yenilenmiş bir görünüm hediye edin.

Daha genç, bakımlı ve iyi görünmek isteyen babalar için bu yılın en anlamlı hediyesi, “estetik” operasyonlardan geçiyor. Kariyer ve sosyal hayattaki özgüvenlerini kazanmak için kadınlar kadar erkekler de plastik ve estetik cerrahiyi tercih ediyor. Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Akın Yücel, erkeklerin en fazla başvurduğu uygulamaların burun estetiği (rinoplasty), göz kapağı cerrahisi, liposuction, meme küçültme (jinekomasti) ve saç ekimi olduğunu söylüyor.

Babanız Neden Daha Çekici Görünmesin?

Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Akın Yücel’e göre estetik operasyonlarda erkeklerin tercihi, hemen işe dönebilecekleri prosedürler. Estetik yaptırma sebepleri ise kariyerini güçlendirmek, güç ve başarı için çekiciliklerini önemsemeleri; kişisel görünümü, işlerini hallederken avantaj olarak kullanmak istemeleri.

Erkek hastalarda estetik operasyonların çok daha dikkatli ve feminenliğe kaçmadan yapılması gerektiğini belirten Prof. Dr. Akın Yücel, olabildiğince doğala yakın fakat çok daha iyi görünmelerini sağlayacak ameliyatları gerçekleştirdiklerinin altını çiziyor.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.