Bu Elbiselere Kim Sahip Olmak İstemez ki ?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bu aralar elbiselere kafayı takmış durumdayım.Aslında bu kafa takma meselesi olumsuz düşünceler ile başladı.Neden mi ? Eğer bu sayfayı okuyanlardan biri benim gibi erkekse ve elbise delisi sevgilisiyle birlikte alışveriş yapmaya çıkmışsa beni çok iyi anlar.Yok eğer bayansa (ki sanırım erkekler buraya uğramaz) alışveriş yaparken yanınızdaki garibana şöyle bir göz ucuyla bakın ne demek istediğimi anlarsınız:)

Hayır,normal bir kıyafet gibi hemen giyilip çıkılsa o kabinden sorun değil ama elbise olduğu zaman iş değişiyor,beklenilen süre uzuyor.O zamanlar bu kadar meraklı da değildim ki gülücük saçarak çıkım mağazalardan.
Tabi doğal olarak bu kadar çok bayan alışverişi mağazalarına girip çıkınca alışıyor insan bir müddet sonra,”tatlım bu elbise tam senlik” demeye daha o görmeden başlıyorsunuz.

Birde işin içine ticaret girince tabi, bir bakmışsınız alışveriş gurucuklarından biri oluvermişsiniz.Haliyle işin bayan tarafı, bu durumdan fevkalade durumda memnun oluyor.Siz aynı zamanda bir sevgili değil bir alışveriş partneri olup çıkıyorsunuz.Çok amaçlı sevgili yani.

Konuyu dağıtmadan,Elbiseler alışverişin en zorlu aşamasıydı fakat bu kadar güzel modelleriyle gerçekten sevgilimin üzerinde görmeyi de sevdiğim şeyler için neden direnecektim. Eeee “Aşk” karşılıklı mutlulukla daha güzel bir hal almıyor mu zaten.

Şimdi ben her getirdiğim 10 elbiseden 2’sini sevgilime hediye ediyorum “O mutlu oluyor“.Geri kalanını satınca “BEN mutlu oluyorum“. O güzel elbiseleri satın alan “BAYANLAR mutlu oluyor“. Sevgililerini o güzel elbiseler içinde gören “BAYLAR mutlu oluyor

Bu sebeplerden dolayı “ELBİSE” deyip geçmeyin.Siz biliyormusunuz ki bir “ELBİSE” ne mutluluklara sebep oluyor.

Hazır elbise demişken….

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.