Bu Ayakkabılar Gerçekten Çok “Şirin”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Uzun zamandır iç çamaşırı ile uğraşmaktan ayakkabı siparişi vermemiştim fakat son dönemlerde burada yayınladığım modelleri gören başta tanıdıklar olmak üzere yoğun bir talep ile karşı karşıya kaldım.Bundan dolayı özel gelen istekler doğrultusunda aşağıda örneklerini görebileceğiniz modelleri getirttim.Resimlerde görülen modellerin sahipleri olduğu için şuan herhangi bir yere satış yapmıyorum.Dediğim gibi özel olarak verilen siparişler.Yaklaşık olarak 2 hafta sonra yeni modelleri sipariş edeceğim onlar geldikten sonra yine burada yayınlarız ancak  ön sipariş sistemiyle çalışmadığım için sadece stokta bulundurduğum ürünlere ulaşım imkanı olacak.

Şimdi bu sipariş faslını geçersek dikkat çekmek istediğim bir konu var.Özellikle Kvoll markasına ait ürünler başta olmak üzere “Japon Style” olarak bilinen ayakkabılar hakkında facebook’da ve çeşitli sosyal paylaşım mekanlarında yapılan yorumların içerisinde genellikle “Şirin” ifadesi çok geçiyor. Ayakkabıların kalitesi çok değişken olabiliyor fakat adamlar tasarımlarına hayran olmamak elde değil.Türkiye’de ki bir çok ayakkabı üreticisinin de uzak doğu modellerinden kopya çektiği de bir gerçek.Bir gün sırf oturup birbirinin kopyası olan tasarımları incelemiştim.

Stoklara yeni giren ayakkabı oldukça buradan paylaşacağım ve sizde adamların bu işte ne kadar başarılı olduklarını izlemeye devam edeceksiniz.

More from the blog

Dalkılıç Spor’da Dikkat Çeken Adidas Spor Ayakkabı Modelleri

Dünyaca ünlü ayakkabı markaları arasında adını sıklıkla duyduğumuz Adidas spor ayakkabı konusunda geçmişten günümüze pek çok modeliyle akıllarda yer edinmiştir.

Topuklu Ayakkabı Stilleri

Bu yıl ki topuklu ayakkabı seçenekleri arasında her kadın kendi kişisel zevklerine bağlı kalarak bir seçim yapma şansını bulabilir.

Yeni Trend: Kırmızı Ayakkabı Modelleri

Trendleri takip eden değerli bayanlar için yeni sezon seçeneği kırmızı ayakkabı modelleri olarak dikkat çekecek. Türkiye genelinde modaya karşı eğilimin ciddi anlamda artması ile...

Diz Üstü Çizmeler Trendi Belirleyici Hale Geldi

Son dönemde moda trendleri ile alakalı olarak ön plana çıkan diz üstü çizme modelleri, kendine has tasarımı ve renkli seçenekleri ile çok geniş bir kesimi...