Bu Ayakkabılar Gerçekten Çok “Şirin”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Uzun zamandır iç çamaşırı ile uğraşmaktan ayakkabı siparişi vermemiştim fakat son dönemlerde burada yayınladığım modelleri gören başta tanıdıklar olmak üzere yoğun bir talep ile karşı karşıya kaldım.Bundan dolayı özel gelen istekler doğrultusunda aşağıda örneklerini görebileceğiniz modelleri getirttim.Resimlerde görülen modellerin sahipleri olduğu için şuan herhangi bir yere satış yapmıyorum.Dediğim gibi özel olarak verilen siparişler.Yaklaşık olarak 2 hafta sonra yeni modelleri sipariş edeceğim onlar geldikten sonra yine burada yayınlarız ancak  ön sipariş sistemiyle çalışmadığım için sadece stokta bulundurduğum ürünlere ulaşım imkanı olacak.

Şimdi bu sipariş faslını geçersek dikkat çekmek istediğim bir konu var.Özellikle Kvoll markasına ait ürünler başta olmak üzere “Japon Style” olarak bilinen ayakkabılar hakkında facebook’da ve çeşitli sosyal paylaşım mekanlarında yapılan yorumların içerisinde genellikle “Şirin” ifadesi çok geçiyor. Ayakkabıların kalitesi çok değişken olabiliyor fakat adamlar tasarımlarına hayran olmamak elde değil.Türkiye’de ki bir çok ayakkabı üreticisinin de uzak doğu modellerinden kopya çektiği de bir gerçek.Bir gün sırf oturup birbirinin kopyası olan tasarımları incelemiştim.

Stoklara yeni giren ayakkabı oldukça buradan paylaşacağım ve sizde adamların bu işte ne kadar başarılı olduklarını izlemeye devam edeceksiniz.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.