Brezilya’nın Baby.com.br’ından Annelere Yönelik Private Shopping Sitesi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

ABD’de oldukça başarıyla uygulanan, Totsy veZulily gibi firmaların öncülük ettiği annelere yönelik, bebek ürünleri ağırıklı private shopping sektörü, internetten alışveriş büyüme hızı ile dikkatleri çeken Brezilya’da da rağbet görmeye başlıyor.

Brezilya’da yayında olan Diapers.com benzeri bebek ürünleri satan Baby.com.br‘ın kurucuları, geçen sene yayın başladıkları siteleriyle yakaladıkları başarıyı, Brezilyalı tüketicilerin private shopping sitelerine gösterdikleri ilgi ile birleştirerek Brezilya’nın ilk ebeveynleri hedefleyen private shopping sitesi Dinda.com.br‘ı yayına soktuklarını açıklıyorlar.

Geçtiğimiz ay boyunca beta olarak yayında olan ve 1 ayda Facebook üzerinden 125.000 takipçiye ulaşan Dinda’nın hayran kesiminin Baby.com.br üzerinden oluşturulmadığı belirtilirken, kısa sürede ulaşılan hayran sayısına dikkat çekiliyor.

1 senede 120 çalışana ve günlük 1000 sipariş rakamına ulaşan Baby.com.br’ın Facebook üzerinde 900.000 hayranı olduğu belirtilirken, firmanın bu güne kadar aldığı yatırım oranı 20 milyon doların üzerinde.

Özellikle yabancı yatırımcıların ilgisini çeken Brezilya pazarında oldukça bağarılı bir iş modeli ile hizmetlerine devam eden Baby.com.br kurucularının yeni sitesi Dinda.com.br’ın yayınının başlarında günlük tek kampanyayla kullanıcılarının karşısına çıkmayı planladığı açıklanıyor.

16.7 milyon dolarlık son yatırımlarının hemen ardından Dinda.com.br’ın kurulum çalışamalarını başlatan Baby.com.br kurucuları, Brezilyalı tüketicilerin indirimleri sevdiklerinin private shopping sitelerine gösterilen ilgi ile ortaya çıktığını açıklarken, Dinda.com.br’ın kısa sürede başarılı olacağına inandıklarını ifade ediyorlar.

 

Kaynak:e-ticaretmag.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.