Bonubon’la bi’tık Değiştir Hayatı

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Hayatı renklendirmek isteyenler için artık bir tık yetiyor. Bonus Card desteği ile kurulan Doğuş Grubu’nun yeni yatırımı Bonubon.com kampanyayı sadece fiyatla değil, hayatın içindeki tüm keyiflerin en iyilerini bularak tüketicilere sunuyor.

Doğuş Yeni İnternet bünyesinde hizmet vermeye başlayan “bonubon.com” hayatı bir tık değiştirmek ve daha güzelleştirmek için eğlenceden eğitime, alışverişten tatile benzersiz deneyimleri en uygun şartlarla sunan yepyeni bir site. Tecrübe pazarlaması konseptiyle pazara yeni bir açılım getiren Bonubon aynı zamanda markalara  tanıtım için  kolay ve dinamik bir kanal olma görevini de görecek.

Hızla gelişen e-ticaret dinamiklerini tüketici ve firmalara sunacağı yeniliklerle değiştirecek Bonubon sektörün büyümesinde de aktif rol almayı amaçlıyor.

Kupon sistemine son veren Bonubon’da kullanılmayan kuponlar da yanmıyor

bonubon.com’un sunduğu en büyük farklılıkların başında kupon iade özelliği geliyor. Bonubon’dan aldığınız ve vazgeçtiğiniz ya da kullanamadığınız kampanyalar yanmıyor. Bonubon’da her üye için oluşturulan bir kumbara bulunuyor. Kullanılmayan ya da iptal edilen kuponların  ücretleri başka bir kampanyada kullanılmak üzere bu kumbaralara aktarılıyor.

Sunduğu tüm deneyim fırsatlarını gelişmiş algoritmaları sayesinde mekan kapasitesi ve ürün stoklarına göre yapan böylece hem tüketici hem de satış noktası memnuniyetini sağlayan bonubon.com’un sunduğu bir diğer yenilik: Kupon – kredi kartı entegrasyonu. Türkiye’de bir ilk olan bu özellikle satın alınan kampanyalar, herhangi bir Garanti Bankası kartına veya kolaylıkla oluşturulabilen  Bonumara’ya tanımlanıyor ve kullanım sonrasında Garanti POS’undan kampanya otomatik olarak düşüyor. Sağladığı pratikliğin yanı sıra kuponlu alışverişiniz bu sayede sadece siz ve Bonubon arasında kalıyor.

Üyelik sırasında  doldurulan kısa bir bilgi formu ile ilgi alanlarınızı tespit eden Bonubon, yaşadığınız şehir ve bölgedeki size uygun kampanyaları size özel seçerek bilgilendirme yapıyor. Böylece her gün birikmiş e-posta yığınından sizi kurtarıyor.

Doğuş Grubunun yeni yatırımı Bonubon hakkında Doğuş Holding CEO’su Hüsnü Akhan; “Teknolojinin müthiş hızı, e-ticaret  hacmini her geçen gün artırıyor. Fakat gidilebilecek daha çok yer var. 2011 yılında ülkemizde e-ticaret hacmi 22 milyar dolarken, grup alışverişin bundan aldığı pay sadece 6 milyar dolar olarak gerçekleşti. Bu payın doğru uygulamalar ile kısa dönemde iki hatta üç katına çıkabileceğini öngörüyoruz. Doğuş Grubu, 126 şirketi ve 30 binin üzerindeki çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunuyor. bonubon.com’, Doğuş Grubu’nun hayata geçirdiği tüm faaliyetlerde olduğu gibi, yüksek standartta hizmet felsefesi ile pazarı büyüterek genişletme hedefinin son örneği” dedi.

Kupon sistemini yok eden Bonubon hakkında bilgi veren Garanti Ödeme Sistemleri Eş Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sezgin, ” Garanti’nin ödeme sistemleri alanında dünyadaki öncülüğü her geçen gün daha da artıyor. bonubon.com ise bunun son örneği. Bonubon pojesi ile işyerleri ve kart kullanıcılarını internet üzerinde bir araya  getiren farklı ve dinamik bir platform yarattık ve sadece kullanıcılar için değil ödeme sistemleri için de hayalimizdekileri hayata geçirdik. Tüm alışverişlerde olduğu gibi tüketicilerin internet üzerinde de en kolay şartlar ve en uygun fiyatlarla alışveriş yapabilmelerini istedik. Bu nedenle hem Bonubon için hayalimizdeki ideal altyapıyı geliştirerek kart – kupon entegrasyonunu sağladık, hem de Bonus’un kazandıran dünyasını Bonubon’a uyarlayarak, kullanıcılara alışverişlerde ayrıca bonus kazanma imkanı sunduk.” dedi.

Doğuş Yeni İnternet Genel Müdürü Özge Yılmaz “Pazar dinamikleriyle üye işyerlerimizin ve tüketicilerimizin taleplerini analiz ederek kurduğumuz bonubon.com, sektördeki tüm ihtiyaçlara cevap verecek bir altyapı ve ekibe sahip. Sektörde oyunun kurallarını değiştirmek hedefiyle kurulan Bonubon, bu yolda tüketici odaklı çözümlerle fark yaratacak. Ayrıca yapacağımız doğru uygulamalarla markalar için de doğru bir pazarlama kanalı yaratıp bonubon.com’u en kısa sürede pazarı domine eden markalar arasına çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.