Body Shop Body Butter Duo ile vücudunuzu nemlendirin

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Body Butter Duo, önümüzdeki günlerde Body Shop raflarında yerini alacak.

Bu haber, hem markanın ürünlerine karşı büyük ilgi gösteren hem de doğal bir güzelliğe kavuşmak isteyen yeni katılımcılar için oldukça sevindirici.

HER 3 SANİYEDE BİR SATILIYOR

Body Butter olarak bilinen vücut kremleri Body Shop markasının en çok tercih edilen ürünleri arasında. Her 3 saniyede dünyanın bir yerindeki bir mağazada bu ürünlerden alındığı söyleniyor. Peki yeni gelecek ürünü bu kadar özel kılan nedir?

Bu ürün “ikisi bir arada” mantığıyla üretilmiş. Kutunun içerisinde yin ve yang şeklinden esinlenmiş bölümler içerisinde 2 farklı ürün bulunuyor. Ürünlerin içerikleri vanilya, gül vb. olarak sıralanıyor. Ancak her bölümde farklı cilt tiplerine uygun doku ve içeriği olacak.

2 BÖLÜMDEN OLUŞUYOR

Birinci bölmede genellikle duştan sonra vücudu nemlendirmek için kullanılan yumuşatıcı etki gösteren losyon nemlendirici, ikinci bölmede ise neredeyse balm kıvamında ve diz, dirsek ve topuk gibi sert bölgelerdeki cilt sorunları için kullanılacak olan yoğun nemlendirici bulunuyor.

Çoğumuz karma bir cilde sahibiz. Bu nedenle Body Butter Duo tüm ihtiyaçları karşılayacak gibi görünüyor.

 

Kaynak:kadınvekadın.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.