Bobby Brown’un yeni yüzü Kate Upton oldu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dünyanın en güzel kadınları arasında gösterilen Kate Upton Bobbi Brown’un yeni yüzü oldu.

1991 yılında kurulan ve kısa zamanda en iyi kozmetik markaları arasına giren Bobbi Brown, kampanya yüzleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Geçtiğimiz sezonda Katie Holmes’le çalışan marka, yeni kampanya yüzünün Kate Upton olduğunu açıkladı. Resmi Instagram hesabı üzerinden yapılan açıklama, kozmetik dünyasında bomba etkisi yaratırken Upton hayranlarını da fazlasıyla sevindirdi.

Bobbi Brown yaptığı açıklamada Kate’i sadece güzelliği nedeniyle değil, sağlıklı görüntüsü ve pozitif enerjisi nedeniyle seçtiğini belirtti. Temmuz ayında görselleri yayınlanacak reklam kampanyası büyük bir merakla beklenirken çekimlerden sızan tek bir kare bile bizleri heyecanlandırmaya yetti.

Reklam kampanyası için kamera karşısına geçen manken, pembe allığı ince siyah eyeliner’ı ve doğal tonlardaki rujuyla taptaze, enerji dolu bir koleksiyonun bizi beklediğinin sinyallerini de verdi. Gelin ünlü mankenin doğal güzelliğini ve çekim arkasındaki heyecanını aşağıdaki videodan birlikte izleyelim.

[youtube id=”CM5sH1wQ5tk” width=”620″ height=”360″]

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.