Birbirinden şık modelleriyle Nine West markafoni.com’da

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Moda ayakkabıları alanının önde gelen markalarından Nine West, ilk kez bir özel alışveriş sitesinde satışa sunuluyor ve %80’e varan indirimlerle markafoni üyeleriyle buluşuyor.

Türkiye’nin ilk ve lider özel alışveriş kulübü markafoni, modanın lider markalarıyla düzenlediği kampanyalarla modaseverleri mutlu etmeye devam ediyor. “Her alışveriş bir aşk” sloganıyla renkli kampanyalara imza atan markafoni bu kez de modern ve şık tasarımlarıyla fark yaratan Nine West’e yer veriyor. Zengin model seçeneği ve tasarımlarıyla modayı yakından takip edenlerin gözdesi Nine West’e ait ürünler %80’e varan indirimlerle www.markafoni.com’da.

Modaseverlerin ilk tercihi: www.markafoni.com! 

markafoni, modaseverlerin gönlüne taht kurmuş durumda. Moda ve yaşam tarzı sunan markafoni, aylık 17 milyon ziyaret sayısı ve 3 milyon 349 bin toplam tekil ziyaretçi ile özel alışveriş kulüpleri arasında ilk sırada bulunuyor. Seçkin markaların ürünlerine özel indirim avantajlarıyla sahip olmak için www.markafoni.com’u izlemeye devam edin!

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.