Bir kadının asla hayır diyemeyeceği şey

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Şimdi sizlere bir sorum var bayanlar, biz kadınların hayır diyemeyeceği birçok şeyin arasında başı ne çekiyor? Tabii ki de, kıyafet ☺Kabul edelim ki kıyafet denilince bizde akan sular duruyor, kıyafet bizim en zayıf noktamız. Birçoğumuz değil, hepimiz dolabın karşısına geçtiğimiz zaman “Ya giyecek hiçbir şeyim yok” cümlesini kullanıyoruz, hem de her gün☺

Tamam, haklısınız. Gerçekten giyecek bir şeyimiz olmuyor bazı zamanlar, peki bu zamanlarda ne yapıyoruz;  direk kendimizi alışverişin şefkatli kollarına atıveriyoruz. Sadece ihtiyacımız olduğunda değil; moralimiz bozuk olduğunda, mutlu olduğumuzda, kendimizle vakit geçirmek istediğimizde, daha uzar da gider bu bahaneler. Kendi tarzınıza ve bedeninize uygun olan markayı deneye deneye bulmak zaten başlı başına bir yetenek. Artık dışarıdan değil, bilgisayar başından da alışveriş yapmak o kadar kolay ki. E tabi online alışveriş faresi olmak için bir çok giyim, kıyafet sitesini avcunuzun içi gibi biliyor olmanız gerekiyor. Şimdi sizlere bildiklerinizin yanında şahane bir site daha önereceğim; www.bonprix.com.tr.

Siteye ilk girdiğiniz zaman zaten allı pullu, parlak renkleri ile içine alıp, gülümsetiyor. Bonprix’in en çekici yanlarından biri de, Avrupa’nın en büyük e-ticaret markası olması. Yani artık Türkiye’deki sitelerle sınırlı kalmayıp, kendinizi Avrupa’nın hoş ve naif olan havasına kaptırmanın tam zamanıdır.

Siteyi ilk keşfettiğim zaman bütün gece boyunca o kategoriden oraya atlayıp durdum. Sadece kıyafette değil aynı zamanda aksesuar ve ev ile ilgili birçok ürünü de sitede bulabiliyorsunuz. Ev ile ilgili olan ürünler arasında nevresim takımlarının şirinliği beni benden aldı ve tabii ki de dayanamayıp aldım ☺

Ayrıca site bize şöyle bir güzelliği de yapmadan edememiş, büyük beden giyen bayanlar için apayrı bir bölüm tasarlamış. Hem de bazı markalar gibi sabit renklerde kalmamış. Renk alternatifleri de beden numarası kadar geniş ve çok.

Eğer siz de benim gibi online alışveriş sitelerine girdiğinizde zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsanız, gerçekten seçtiğiniz ürünün geleceğinin garantisini istiyorsanız, aileniz ve arkadaşlarınız bu konuda sizden fikir alıyorsa; artık hem güvenli hem de kaliteli alışveriş yapmanın yeni adresini siz de biliyorsunuz ☺

Kahve ya da çayınızı hazırlayın, bu sefer bilgisayar başında biraz fazla oturacaksınız ☺

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

1 YORUM

  1. online alışveriş siteleri kadınları üzerinde çok etkili birden fazla ürünü farklı kategoride de olsa bir arada bulması onun için inanılmaz bir şeydir :) Kadınlar dikkat :))

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.