Bir Fincan Kahve, Bir Yudum Mutluluk

The Mill
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Menengiç, Dibek, Damla Sakızlı Türk kahvesi ve halis muhlis Türk kahvesi…The Mill kahve severlerin dünyasına, dumanı üstünde tüten sıcak ve içten bir gülümseme vaadiyle merhaba diyor.

Bir fincan kahve, sadece bir içecek değil sıcak sohbetiyle, 40 yıllık hatrıyla kültürün ve sosyalleşmenin de sembolüdür. Türkiye’nin yeni nesil kahvesi The Mill; Menengiç, Dibek, Damla Sakızlı Türk kahvesi ve vazgeçilmez Türk kahvesi seçenekleriyle kahve tutkunlarının yeni gözdesi olmak için hazır. The Mill ülkemizin kadim topraklarından aldığı güçle, modern bir çizgide geleneksel Türk kahvesi çeşitlerini sunuyor. ‘’Bir fincan kahve, bir yudum mutluluk’’ mottosuyla, kahve tutkunlarına Türkiye’nin kadim toprağı Mardin’de üretilen geleneksel Türk kahvelerini sunmak üzere yola çıkan The Mill, bugüne kadar kahve içmeyenleri bile kaliteli kahve içmeye davet ediyor.

The Mill ile ilgili daha fazla bilgi için themill.com.tr web sitesini ve themill.coffee sosyal medya hesaplarını inceleyebilirsiniz. Birinci sınıf tohumlardan üretilen kahve çeşitlerini themill.com.tr web sitesinden hem toptan hem perakende satın alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.