Bir erkeğin seni çekici bulduğunu anlamanın yöntemleri

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bir erkeğin seni çekici bulup bulmadığını anlamak aslında çok kolay! Yalnızca onu, vücudunu ve hareketlerini daha iyi incelemek gerekiyor!

Hepimiz kendimize özgü olsak da, söz konusu çekim olduğu zaman birçok ortak yanımız var. Hayır, hepimiz aynı tür insanlardan hoşlanmıyoruz ama ilgimizi aynı şekilde gösteriyoruz. İşte bu yüzden bir erkeğin sizinle ilgilenip ilgilenmediğini anlamak çok kolay. Eğer karmaşık işaretler aldığınızı hissediyorsanız, işte onun sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanızı sağlayacak birkaç ipucu.

1. Göz bebekleri sizi görünce büyür

Birisi hoşuna giden bir şeyi gördüğü zaman göz bebekleri büyür. Şirin bir köpek yavrusuna, güzel bir günbatımına veya sizin güzel yüzünüze bakıyor olmaları fark etmez. Eğer göz bebekleri büyüyorsa, gördükleri şeyin hoşlarına gittiği garantidir. Hoşlandığınız kişinin göz bebek boyutunu fark etmiyorsanız bile, eğer sürekli size bakıyorsa büyük olasılıkla sizden hoşlanıyordur.

2. Vücudu size doğru bakıyor

Başının değil vücudunun baktığı tarafa dikkat edin. Vücutlarımızı odanın en çok ilgi çekici tarafına doğru döndürmeye meyilliyizdir. Eğer vücudu kapıya doğru dönükse gitmek istiyordur. Eğer size doğru dönükse tek istediği bir öpücük olabilir.

1
2
3
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.