Bir erkeğin aşık olduğu nasıl anlaşılır?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Seviyor, sevmiyor, seviyor!

Papatya falına gerek yok. Size olan aşkı ayrıntılarda gizli!

O’nun duyguları hakkında fikir edinmek istiyorsanız, işaretleri takip edin ve aşkınızı yaşamaya geç kalmayın!

Sizi etkilemek için giyiniyor mu?

Elbette daima GQ kapağından fırlamış gibi görünen erkekler de var. Peki siz moda anlayışı açık renkli kot üstüne uygun renkli bir çizgili tişört giymek olan birine mi denk geldiniz?

Bu tip erkekler evde de boxer’la gezer. Fakat sizinle buluştuğunda daha özenli tercihler yapıyorsa, sevdiğiniz renkleri giymeye dikkat ediyorsa bu gerçekten iyiye işarettir.

Yaratıcı buluşma önerileri sunuyor mu?

Güzel bir yemek ve sinema da oldukça hoş bir randevudur. Fakat özel değildir. Ergenlik çağındaki bir çift de, yakın zamanda 25. evlilik yıldönümlerini kutlamış bir karı-koca da bu planı yapabilir.

Eğer randevularınıza şahsi şeyler ekliyorsa kendinizi özel hissedebilirsiniz. Örneğin okuyup beğendiğiniz bir kitaptaki sevdiğiniz mekanı anımsatan yerler, önceden belirlenip sizin sevdiğiniz şekilde sipariş edilmiş yemekler ya da müzik gibi…

Sizi görmek için önemli bir maçı kaçırıyor mu?

Sıradan ya da sonucu belli olan bir maçtan bahsetmiyoruz. Örneğin kupa maçının yapılacağı gün görüşmek istediğinizi söylediğinizde kabul ediyorsa içiniz rahat olsun.

Çünkü biliyoruz ki futbol saplantısı olmayan ‘nadir görülen bir tür’e muhtemelen denk gelmediniz ve sizinle görüşmek için futbol keyfinden vazgeçiyorsa golü çoktan atmışsınız demektir!

1
2
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.