Bin yıl garantili topuklu ayakkabı

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

The Daily Mail gazetesi, okurları için geçtiği haberde, tasarımcı Chris Shellis’in söz konusu ayakkabıların sahip olduğu sağlamlık ve dayanıklılığın yanı sıra, dünyanın en rahat yüksek topuklu ayakkabısı olduğunu iddia ettiğini yazdı.

Ayakkabının fiyatı 1600 dolar

Yüksek topuklu ayakkabılar, 1000 yıllık garanti süresi ile Dünya’nın en uzun garantisine sahip ayakkabısı unvanına sahip oldu. Ömür boyu yetecek yedek silikon tabanlıkları ile birlikte satılan metal ayakkabıların fiyatı ise 1600 dolar. 48 yaşındaki Chris Shellis’in tasarımı olan ayakkabılar, imalatlarında kullanılan hammaddeler sayesinde herhangi bir tamire ihtiyaç duymuyor.

Günde 10 saatten fazla giyilebilir

Riviera adı verilen ayakkabıların tüm ortopedik standartlara uygun olduğunu belirten Shellis, 2 yıllık bir çalışma sonucunda tasarladığı söz konusu yüksek topluklu metal ayakkabıları günde 10 saat ya da daha fazla sürelerde rahatça giyebilmenin mümkün olduğunu iddia ediyor. Yüksek topuk giyen kadınların sıkıntısını çok iyi anladığını belirten Shellis, kadınlara rahatsızlık veren yüksek topluklu ayakkabıların aynı zamanda devamlı olarak tamire ihtiyaç duymasından dolayı böyle bir ürün geliştirdiğini söylüyor.

Bin yıl garantili topuklu ayakkabı
Bin yıl garantili topuklu ayakkabı


25735
Bin yıl garantili topuklu ayakkabı

More from the blog

Elie Saab 2017 – 2018 Sonbahar – Kış Modası Defilesi

Elie Saab 2017 - 2018 Sonbahar Kış modası ürünleri geçtiğimiz günlerde yapılan görkemli bir defile ile resmen görücüye çıktı.

“Kariyer mi, Çocuk mu” İkileminden Örnek Bir Yolculuk

Milenyumun hayatımıza kattığı teknoloji, aynı zamanda modern iş hayatında da değişikliklere neden oldu.

DeFacto’nun ilk özel koleksiyonuna Buse Terim imzası

Kadınlar “moda lüks olmasın” dedi, DeFacto harekete geçti

“Yolların Kesiştiği Nokta; Engelsiz Moda”

“Yolların Kesiştiği Nokta; Engelsiz Moda” konulu panel ve sonrasında düzenlenen defilede davetliler, öğrenciler ve engelli bireyler bir araya geldi.