Bilimselliği kanıtlanmış 6 Göbek Eritme Yöntemi

Bilimselliği kanıtlanmış 6 Göbek Eritme Yöntemi
4.72 avg. rating (94% score) - 18 votes

Göbek yağlarını eritmek için kullanabileceğiniz bilimselliği ispatlanmış 6 göbek eritme yöntemi…

Kilolu insanların neşeli olduğunu bilirsiniz. Bir ortamda duyduğunuz en şen kahkahalar,  inanın sadece onlara ait olabilir. Başınızı çevirdiğinizde gülen gözleriyle karşılaşırsınız. Bu bir önyargı değil tespittir. Ne yazık ki kilolu insanlarla ilgili her tespit bu kadar güzel olmaz. Çoğumuz kilolu insanların aynı zamanda sağlıksız olduklarını varsayarız. Oysa böyle bir şey yoktur. Kilolu olduğu halde sağlıklı olan pek çok insan bulunur (1).

Şimdi söyleyeceğimize çok şaşıracaksınız ancak, bu önyargının tam aksine pek çok normal kiloda olduğunu var saydığımız kişiler, obeziteyle bağlantılı olarak metabolizması ile ilgili sorunlar yaşar ve çoğu kez bunun farkında bile olmaz. (2).

Nasıl bir obeziteden mi bahsediyoruz. Açıklayalım; Bu tipolojiye giren insanların kilolu olmamalarına rağmen vücutlarındaki belli bölgelere ( göbek, basen vb ) deri içinde biriken yağlar bulunur. Genel yargı bunu bir sağlık problemi olarak tanımlandırmaz daha ziyade kozmetik bir problem olarak not eder.  Oysa vücudun belli bölgelerinde biriken bu( göbek ya da bel bölgesindeki )yağlar normal kilodaki insanların sağlığını kilolu sandığımız insanlardan çok daha büyük bir riske sokabilir.(3)

Bu nedenler eğer bel bölgenizde ve göbeğinizde aşırı yağ birikmesi varsa, kilolu bir insan olmasanız dahi bu yağlardan kurtulmak için mutlaka adım atmanız gerekir. Göbek yağınızın fazla miktarda olup olmadığını evde oturduğunuz yerde basit bir mezura yardımı ile bile bel çevrenizi ölçerek anlayabilirsiniz.

Şayet bu ölçüm sonunda ortaya çıkan sonuç erkekler için 102, kadınlar için 88 santimin üzerinde ise bu durum karın ( abdominal )bölge obezitesi olarak adlandırılır.

Yani aşırı kilo sahibi bir insan olmasanız dahi eğer yaptığınız ölçümler yukarıda belirttiğimiz sınırların üzerinde ise göbek eritme için bir şeyler yapmanız şart demektir. Tabii bu durumda size gereken hedef odaklı bir çalışma disiplinidir.  Yani bir diğer adıyla bölgesel zayıflama.

Ve size güzel bir haber verelim, tam olarak sadece göbek çevresindeki ve bel bölgesindeki bu yağları hedef alarak, onları tamamen eritmeye odaklanmış ve işe yararlılığı kanıtlanmış birkaç strateji vardır.
İşte göbek yağlarını eritmek için kullanabileceğiniz bilimselliği ispatlanmış 6 göbek eritme yöntemi…

Haberimizde ilerlemek için aşağıda yer alan numaralandırılmış sayfalardan ilerleyin.

11 YORUMLAR

  1. Göbek eritme gerçekten çok zor ya nasıl olacak bilmiyorum valla 10 kilo kadar zayıflamam gerekiyor ve bu göbek eritme yöntemlerini de uygulayacağım.

    • Merhaba Seda hanım. Bu yöntemleri düzenli bir şekilde uygular yaşamınızın bir parçası haline getirirseniz. İstediğiniz sonucu almanız ve hep fit kalmanız tabi ki mümkündür.

  2. Göbek eritmek isteyen bayanların mutlaka okuması gereken bir yazı. Uzun zamandır göbek eritmek için kaliteli bilgiler arıyordum. Bu siteye tesadüfen girdim. Son derece ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Makaleyi okuduktan sonra göbeğimi eritmek için bazı noktalara daha fazla önem vermem gerektiğimi anladım. Bu yazıdaki 6 maddeyi uygulamak çok zor değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.