Bileğinizi Kavrayan ve Sonsuzluğa Uzanan Sanat: Longines, Rado, Tissot ve Hamilton

Konyalı Saat
Konyalı Saat
5.00 avg. rating (97% score) - 2 votes

Dünyanın en saygın ve köklü markalarına ait birbirinden özgün tasarımlar Konyalı Saat güvencesiyle beğeninize sunuluyor.

Swatch Grubu’nun dört soylu markasına ait ürünler, zamanın şiirsel sonsuzluğunu resmeden tasarımlarıyla bir asrı aşkın bir süredir stil sahibi kadın ve erkekleri büyülüyor. Asırlık tecrübenin kazandırdığı ustalıkla özel üretim kalitesinde üretim yapan markaların ürünleri dünyanın en saygın tasarımcıları tarafından tasarlanıyor.

Zamanın Kanatlı İlahı Longines

Sade ve zarif tasarımı ve kanatlı kum saati logosuyla bir klasik haline gelen Longines, orijinal görünümünü koruyarak günümüze ulaşan en eski patentli marka olarak biliniyor. Es Longines (Uzun Çayırlar) bölgesinde üretime başlayan firma, yalnız isminde değil tasarımında da uzun çayırlardan ilham almış gibi görünüyor. Longines Saat bünyesinde çalışan ve sektörün duayeni kabul edilen Walter Von Känel, markanın herkesçe kabul edilen başarısını modası hiçbir zaman geçmeyecek tasarımlara imza atıp istikrarlı bir şekilde bu tasarımları üretmeye devam etmelerine bağlıyor. “Bir Longines tasarımı hiçbir zaman demode olmayacaktır.”diyen Känel ürettikleri ürünlerin sektöre damgasını vuran ve bir klasik haline gelen ürünler olduğunu söylüyor.

Saati Sanata Dönüştürmenin Öncüsü Rado

Saat tutkunlarını heyecanlandıran tasarımlarıyla dikkat çeken Rado bay ve bayan saat modellerinin her biri bir sanat eseri sayılabilecek ürünlerini sizlerle buluşturuyor. Rado Saat, dünyadaki ilk çizilmez saati üretmiş olmasının yanı sıra, seramik, kristal, safir, lantan gibi malzemeleri sektöre getirmiş öncü bir firma olarak anılıyor. Rado’nun tasarımlarında modern ve postmodern sanattan ilham alınarak oluşturulmuş detaylar dikkat çekiyor. Rado’nun modayı takip etmesine gerek kalmıyor; çünkü Rado, dikkat çekici tasarım detayları ve sınır tanımayan model özgünlüğüyle modaya yön veriyor.

Mühendislik Harikası Tissot

Tissot ürünlerinin dayanıklılığı ve güvenilirliği ile nam salmış, özgün ve yenilikçi buluşlara imza atmış bir dünya markası olarak biliniyor. Tissot Saat tarafından bulunan ve sektöre damgasını vuran, modüler fonksiyonların uygulanmasını kolaylaştıran ‘Unique Caliber’ mekanizması günümüz modellerinin pek çoğunda hala kullanılıyor. İki yüz yıla yakın bir süredir üretim yapan marka, saniyelerin dahi önem arz ettiği spor organizasyonlarının resmi saat ölçücüsü görevini gerçekleştiriyor. Teknolojik yenilikleri takip eden ve geliştiren firmanın ürünleri, günümüzde de sektörün üretimini şekillendiren buluşlara imza atmaya devam ediyor.

Yıldızların Tercihi Hamilton

Yüzlerce Hollywood filminde görebileceğiniz Hamilton Saat, yalnız dünya yıldızlarının tercih ettiği modelleri değil, ABD demiryolları, silahlı kuvvetleri ve havayollarının kullandığı resmi modelleri de üreterek adını tarihe yazdırıyor. Sade, şık ve ciddi bir görünüme sahip olan Hamilton’ın ürün yelpazesinde yer alan modeller, güçlü ve özgüvenli bir imajı yaratmak isteyenlerin tercih ettiği modellerin başında geliyor. Amerikan ruhunu yansıtan tasarımları İsviçreli ustaların yaptığı mekanizmalarla harmanlayarak üretim yapan Hamilton markasına ait ürünler, dünyanın en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor.

Dünyanın En Büyük Markalarına Konyalı Saat Farkıyla Ulaşın

Konyalı Saat mağazalarında ve sitesinde yer alan ürünler orijinal ürün garantisi ile satışa sunuluyor. İddialı tasarımlara sahip bu dört öncü markanın birbirinden değerli ürünlerini youtube aracılığıyla yayınlanan videoları izleyerek, konyalisaat.com.tr web sitesini tarayarak ve mağazaları ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. Kredi kartı ile alışveriş yapmak isteyenlere vade farksız 6 taksit imkânı ile satışa sunuluyor. Aldığınız ürünü ilk 14 gün içerisinde iade edebilir, 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. Ayrıca aldığınız ürünü mağazada değiştirme hakkına da sahipsiniz. Beğendiğiniz tasarım harikası modeli ‘hemen satın al’ butonuna basarak kolayca satın alabilirsiniz.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.