Beyonce’nin Kereviz Diyeti

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ünlü şarkıcı Beyoncé özel ve basit diyetinin mucizevi sırrını açıkladı. Bakalım Beyoncé ne yiyerek zayıflamış!

Yaklaşık 1.5 yıl önce kızı Blue Ivy’i dünyaya getiren Beyonce’nin kısa sürede eski formuna kavuşması herkes tarafından hayranlıkla karşılanmıştı. Beyonce geçtiğimiz ay SuperBowl şovunda da  hayranlıkla izlenmişti. Ünlü sanatçının nasıl kilo verdiği ortaya çıktı. Beyonce eski formuna hemen kavuşmasını “kereviz”e borçlu. Sebze ağırlıklı beslenmeye özen gösterdiğini  söyleyen Beyonce, beslenmesinde de sık sık kereviz yediğini açıkladı. Beyonce “Kereviz mucizevi bir sebze. Ayrıca kalorisi de çok çok az hem idrar söktürmeye yardımcı hem de kilo almayı önlüyor. Doğumdan sonra kereviz sayesinde zayıfladım. Formumu ve sıkılığımı kerevize borçluyum” dedi.

Beyoncé, bu forma gelebilmek için sadece spor yapmadı. Her gün sadece 20 kalori değerinde olan kereviz tüketerek kilo verdi. Her gün çorbaya,salataya ve diğer yemeklere kereviz katan şarkıcı kısa sürede forma girdi.

Beyoncé her gün 100 gram kadar kereviz tüketerek hem sağlığını hem de formunu korudu. Kolesterolu düşüren ve vücudun su dengesini sağlayan bu sebze Beyoncé’nin küçük diyet sırrıydı.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.