Bergüzar Korel fiziğinin sırrı

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel sanat dünyasının her daim formda olan ünlüleri arasında başı çekiyor. Korel, fit kalabilmek için futbolcuların hız ve çeviklik kazanmak adına kullandığı merdivenle çalışıyor.

Korel’in sırrı ladder training

Yaz aylarında çıktığı tatillerde bile spor hocasını yanından ayırmayan Korel, kondisyonunu ve hızını artırmak için tıpkı bir futbolcu gibi çalışıyor. Ünlü oyuncu, dizi çekimlerinden arta kalan zamanlarında ‘ladder training’ yaparak form tutuyor. Futbol antrenmanlarında kullanılan, çeviklik ve hızmerdiveni olarak bilinen aletle çalışan Korel, bir yandan da günlük koşularına devam ediyor.

Sağlıklı besleniyor

Günde 6 kilometre yürüyen Bergüzar Korel, ağırlık çalışması da yapıyor. Sporun yanı sıra, sağlıklı beslenmeye de önem verdiğini söyleyen ünlü oyuncu, organik gıdaları tercih ediyor.

Alkali su içiyor

Organik pazardan alışveriş yaptığını belirten Bergüzar Korel, “Sebze ve meyveyi kesinlikle marketten almam. Su konusunda da çok temkinliyim. Plastik şişe ve damacana su kullanmam. Evimde arıtma sistemi var. Alkali su içiyorum” dedi.

Bergüzar Korel
Bergüzar Korel

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.