Bebeklerin Deniz ve Havuz Keyfi Başlasın!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Birbirinden Renkli ve Eğlenceli Yıkanabilir Mayo Bebek Bezi BABYNEO’da

Türkiye’nin çevreci, sağlıklı ve ekonomik bebek ürünleri markası BabyNEO, su geçirmez, nefes alabilir ve  yıkanabilir %100 kumaş mayo bebek bezlerini yaz sezonu için ailelerin beğenisine sunuyor.

BabyNEO, bebekleri ve aileleri sevindirmeye devam ediyor. Geride bıraktığımız kış mevsiminin ardından, BabyNEO yaz tatili planları yapmaya başlayan bebekli aileler için yıkanabilir mayo bebek bezlerini satışa sunuyor. BabyNEO yıkanabilir mayo bebek bezi, bebeklerin hem havuzda hem denizde oynarken rahat hareket etmesini sağlıyor, aynı zamanda tuvaletinin dışarı sızmasını engelliyor.

Balıklı ve gemici desenlerinin yanı sıra mavi, fuşya, sarı, yeşil ve turuncu zengin renk seçeneklerine sahip mayo koleksiyonu bu yaz bebeklerinize neşe katacak. Özellikle tuvaletin dışarı sızmasını engelleyen BabyNEO yıkanabilir mayo bebek bezi, su geçirmez ve nefes alabilir bir kumaştan üretiliyor. BabyNEO yıkanabilir mayo bebek bezi iç yüzeyi sıvıyı emerken, dış yüzeyinin yardımı ile bebeğinizin tuvaletinin bir süre için dışarı sızmasını önlüyor. Ailelerin gönül rahatlığıyla kullanabileceği, iç yüzeyi tamamen özel bakteri barındırmayan ve alerji yapmayan, yumuşak kadife bir kumaşla kaplı mayo bebek bezi sayesinde bebekler suda oynamanın tadını çıkaracak.

BabyNEO markalı ürünler tüm Türkiye çapında bebek mağaza zincirlerinde (E-Bebek Mağazaları), organik mağazalarında, bebek mağazalarında ve internet üzerinden satışa sunulmakta.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.